Září 2013

FOTO: Kouzelnický svět Harryho Pottera v Japonsku se už pomalu rýsuje!

30. září 2013 v 21:10 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
FOTO: Kouzelnický svět Harryho Pottera v Japonsku se už pomalu rýsuje!

Na internet se dostalo několik nových fotografií z probíhající stavby kouzelnického světa Harryho Pottera v japonské Osace, které ukazují, jak moc už práce pokročili. Vidět tak můžeme pomalu "se rýsující" bradavický hrad a Prasinky. Kouzelnický svět Harryho Pottera v Japonsku by měl být otevřen na konci roku 2014.


Nová fotka Emmy Watson pro magazín The Edit!

29. září 2013 v 19:15 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Nová fotka Emmy Watson pro magazín The Edit!

Na internet se dostala nová fotka herečky Emmy Watson (Hermiona Grangerová) z photoshootu pro magazín The Edit. Podívat se na ni můžete v celém článku. Všechny zatím zveřejněné fotky z tohoto photoshootu najdete v této galerii.


WB registrovalo nové značky... čeká nás spin-off o famfrpálu?

28. září 2013 v 20:18 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
WB registrovalo nové značky... čeká nás spin-off o famfrpálu?

Jen nedávno byl oznámen spin-off, ke kterému napíše scénář samotná autorka Harry Potter série J.K. Rowlingová a bude pojednávat o fiktivním autorovi knihy ze světa Harryho Pottera "Fantastická zvířata a kde je najít" Mlokovi Scamanderovi. Teď si podle stránek Collider.com a BleedingCool.com Warner Bros. Pictures nedávno zaregistrovalo hned několik nových značek spojených se světem Harryho Pottera. A konkrétně se jedná o tyto značky:


Warwick Davis obdržel čestný doktorát z umění od Anglia Ruskin University!

27. září 2013 v 23:18 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Warwick Davis obdržel čestný doktorát z umění od Anglia Ruskin University!

Herec Warwick Davis (Kratiknot, Griphook) tento týden obdržel čestný doktorát z umění za jeho přínos do filmového průmyslu od University Centre Peterborough, společného podniku Anglia Ruskin a Peterborough Regional College. Tady se můžete podívat na video z obřadu a Davisova projevu, v této galerii najdete fotky. Warwick si během své dosavadní kariéry stačil zahrát např. také ve Star Wars.


FOTO: James a Oliver Phelpsovi na natáčení černé komedie!

26. září 2013 v 21:38 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
FOTO: James a Oliver Phelpsovi na natáčení černé komedie!

James a Oliver Phelpsovi (Fred a George Weasleyovi) konečně vzali svou první oficiální roli po skončení Harry Potter série. Jedná se o film s názvem "Own Worst Enemy", který se zrovna natáčí v jejich rodném městě Birminghamu ve Velké Británii a jak vyplývá z fotky z natáčení, tak hrají místní policisty. Tato "černá komedie" je režisérským a scénáristickým počinem Philipa Pugha. Více se o filmu dozvíte na jeho oficiálních webových stránkách - tady.


Harry Potter série byla přeložena do 68. jazyka!

25. září 2013 v 21:27 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Harry Potter série byla přeložena do 68. jazyka!

Harry Potter série od spisovatelky J.K. Rowlingové byla tento měsíc přeložena do šedesátého osmého jazyka, kterým je tentokrát filipínský. Oznámily to společnosti Precious Pages Corp. (PPC) a Lampara Publishing House. První díl ze série, Harry Potter a Kámen mudrců, byl vydán ve filipínské edici 14. září 2013 v Manila International Bookfair. O překlad se postarala Becky Bravo. Gratulujeme sérii k dosažení další poměrně významné mety.


Všechno nejlepší, Kate Fleetwood!

24. září 2013 v 21:23 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Všechno nejlepší, Kate Fleetwood!

Dnes, 24. září 2013, slaví své 41. narozeniny anglická herečka Kate Fleetwood, která ve filmu "Harry Potter a Relikvie smrti: část I." ztvárnila Mary Cattermolovou! K vidění byla také ve filmech "Královna Alžběta: Zlatý věk" nebo "Jarmark marnosti", ale jinak hraje především v televizi a v její filmografii najdete například seriály "Podfukáři" a "Foylova válka".

Takže, ještě jednou všechno nejlepší!

Nový photoshoot Emmy Watson pro magazín The Edit!

23. září 2013 v 21:35 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Nový photoshoot Emmy Watson pro magazín The Edit!

Na internet se dostal nový photoshoot herečky Emmy Watson (Hermiona Grangerová) pro magazín The Edit, pro který poskytla také rozhovor o spulupráci s manželkou Colina Firtha, červeném koberci či podporování série Harry Potter, ze kterého najdete citace v originále na SnitchSeeker tady. Na její nový photoshoot se můžete podívat v této galerii!


Všechno nejlepší, Tom Felton!

22. září 2013 v 19:24 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Všechno nejlepší, Tom Felton!

Dnes, 22. září 2013, slaví své 26. narozeniny anglický herec Tom Felton, který ve filmech o Harrym Potterovi ztvárnil Draca Malfoye. Stačil si však zahrát už i v několika dalších filmech, ze kterých teď jmenujme "Zrození planety opic", "Dostaň ho tam", "Zjevení", "Therese" nebo "Zmizelý".

Takže... ještě jednou všechno nejlepší!

Bonnie Wright na akcích Dazed & Confused a Pringle of Scotland!

21. září 2013 v 22:08 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Bonnie Wright na akcích Dazed & Confused a Pringle of Scotland!

Bonnie Wright (Ginny Weasleyová) se v úterý večer zúčastnila zahajovací párty akce Dazed & Confused October Issue Launch. Na její fotky z Chotto Matte v Londýně se můžete podívat v této galerii. O den dříve byla k vidění v Londýně také na akci Pringle of Scotland flagship store launch, kterou pořádala Oscarem oceněná herečka Tilda Swinton. Na fotky Bonnie z této akce se můžete podívat v této galerii.

Zdroj: SnitchSeeker.com

První záběry z druhé série "A Young Doctor's Notebook"!

20. září 2013 v 20:53 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
První záběry z druhé série "A Young Doctor's Notebook"!

Sky Arts konečně vydalo první oficiální záběry z druhé série seriálu "A Young Doctor's Notebook", ve kterém se v hlavních rolích představí Daniel Radcliffe (Harry Potter) a Jon Hamm (Mad Men). Jedná se o skoro pět a půl minuty dlouhý first look, jehož první dvě minuty přinášejí menší rekapitulaci první série s poznatky Daniela Radcliffa, po kterých přichází více než tři minuty dlouhá upoutávka na druhou sérii, která nese název "A Young Doctor's Notebook & Other Stories". Druhá série by měla mít premiéru ještě v průběhu tohoto roku a mějte na vědomí, že video obsahuje grafické lékařské scény.


Všechno nejlepší, Hermiona Grangerová!

19. září 2013 v 15:00 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Všechno nejlepší, Hermiona Grangerová!

Dnes, 19. září 2013, slaví své 34. narozeniny fiktivní postava z příběhů o Harrym Potterovi, kterou je Hermiona Jean Grangerová - Weasleyová. Jedna z nejchytřejších studentek historie školy čar a kouzel v Bradavicících, která je mudlovského původu, je nejlepší kamarádkou Harryho Pottera a manželkou Rona Weasleyho, se kterým má dvě děti - Rose a Huga. V současnosti pracuje jako zaměstnankyně ministerstva kouzel v odboru pro uplatňování kouzelnických zákonů.

Takže... ještě jednou všechno nejlepší!

Fotka Emmy Watson z nahrávacího studia filmu "Noah"!

18. září 2013 v 16:30 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Fotka Emmy Watson z nahrávacího studia filmu "Noah"!

Režisér Darren Aronofsky tento měsíc zveřejnil přes Twitter novou fotku herečky Emmy Watson (Hermiona Grangerová) z nahrávacího studia, kde pracovala na filmu "Noah". Na fotce můžeme vidět Emmu ve zvukovém/nahrávacím studiu, kde mluví dialog pro svoji postavu jménem Ila, která v tu chvíli ve snímku hovoří s titulní postavou v podání Russella Crowea. Film "Noah" je založen na biblickém příběhu o muži se slavnou archou a kromě už zmiňované dvojice herců se v něm objeví také Logan Lerman, Jennifer Connelly nebo Anthony Hopkins. Do českých kin bude snímek uveden 27. března 2014.


Byla zahájena výstavba kouzelnického světa Harryho Pottera v Hollywoodu!

17. září 2013 v 14:00 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Byla zahájena výstavba kouzelnického světa Harryho Pottera v Hollywoodu!

Výstavba, nebo spíše demolice, začala tento měsíc v Universal Studios Hollywood, budoucím domově dalšího kouzelnického světa Harryho Pottera. Dvě pozoruhodné stavby a jízdy, Dobrodružství zvědavého George a Gibsonův amfiteátr, byly trvale uzavřeny a oploceny zdí, aby mohly být zničeny a na jejich místě byli postavené Prasinky a bradavický hrad.


Nová role pro Matthewa Lewise na BBC!

16. září 2013 v 21:05 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Nová role pro Matthewa Lewise na BBC!

Na internet se díky The Independent dostala informace, že herec Matthew Lewis (Neville Longbottom) si zahraje hlavní roli v projektu - neví se, zda-li seriálu či filmu - britské televizní stanice BBC, který se začne natáčet na jaře 2014 v Jižní Africe. Nic více se však zatím o tomto projektu neví. Tady se však můžete podívat na jednu jeho novou fotku a zde na oficiální DVD obal televizní série "The Syndicate", ve které si zahrál i s Timothy Spallem (Červíček).


Dva nové trailery a web k minisérii "Full Circle" s Tomem Feltonem!

15. září 2013 v 22:03 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Dva nové trailery a web k minisérii "Full Circle" s Tomem Feltonem!

DirecTV uvolnilo na internet dva nové oficiální trailery ke kriminální minisérii "Full Circle" s Tomem Feltonem (Draco Malfoy), ke které už spustilo také nové oficiální webové stránky, na které můžete zavítat sem. Tom si tu zahraje postavu jménem Tim Abbott a objevit by se měl podle IMDb.com přinejmenším v první a poslední (desáté) epizodě.


Nové fotky Emmy Watson pro Lancôme Gloss In Love!

14. září 2013 v 23:59 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Nové fotky Emmy Watson pro Lancôme Gloss In Love!

Na internet se dostalo devět nových fotek herečky Emmy Watson (Hermiona Grangerová) pro Lancôme Gloss In Love makeup kolekci, která je již k dostání v amerických obchodech.


FOTO: Daniel Radcliffe na filmových festivalech v Benátkách a Torontu!

13. září 2013 v 23:30 | Mr. Black |  Novinky-Denní Věstec
FOTO: Daniel Radcliffe na filmových festivalech v Benátkách a Torontu!

Daniel Radcliffe (Harry Potter) má za sebou několik opravdu náročných dní, během kterých musel absolvovat premiéry svých nových filmů na festivalech v italských Benátkách a kanadském Torontu. Zatímco na Venice Film Festivalu v Benátkách se účastnil premiéry životopisného filmu "Kill Your Darlings", tak na Toronto International Film Festival se zúšastnil ve třech dnech premiér hned tří svých filmů, mezi které se kromě "Kill Your Darlings" řadí také nadpřirozený thriller "Horns" a romantická komedie "The F-Word".


Do světa Harryho Pottera se vrátíme v nové filmové sérii!

12. září 2013 v 20:41 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Do světa Harryho Pottera se vrátíme v nové filmové sérii!

Studio Warner Bros. Pictures a spisovatelka J.K. Rowlingová dnes oznámili pro fanoušky Harryho Pottera úžasnou novinku, kterou je oznámení, že nás čeká nová filmová série ze světa Harryho Pottera! Konkrétně se bude jednat o sérii inspirovanovou dodatkovou knihou "Fantastická zvířata a kde je najít" a scénář už píše samotná Rowlingová.


První oficiální trailer na seriál "Full Circle" s Tomem Feltonem!

11. září 2013 v 22:55 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
První oficiální trailer na seriál "Full Circle" s Tomem Feltonem!

DirecTV uvolnilo na internet první oficiální trailer na svůj nový kriminální seriál "Full Circle", ve kterém nechybí ani představil Draca Malfoye z filmů o Harrym Potterovi Tom Felton. Vysílání seriálu začne na DirecTV 9. října 2013.