Květen 2013

Nová obálka knihy Harry Potter a Tajemná komnata odhalena!

31. května 2013 v 23:57 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Nová obálka knihy Harry Potter a Tajemná komnata odhalena!

Vydavatelství Schoolastic ve čtvrtek, na akci Book Expo America v New Yorku, odhalilo novou obálku knihy "Harry Potter a Tajemná komnata" k patnáctému výročí vydání první knihy Harry Potter série v USA. Vydavatel Schoolasticu Arthur Levine a ilustrátor nových obálek všech sedmi Harry Potter knih Kazu Kibuishi se zúčastnili odhalení nové obálky, jak můžete vidět na fotkách na Twitteru amerických stránek SnitchSeeker tady. Všech sedm knih v nových obálkách uvede Schoolastic do prodeje 27. srpna 2013!


Nový photoshoot Daniela Radcliffa pro The Daily Telegraph!

30. května 2013 v 7:00 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Nový photoshoot Daniela Radcliffa pro The Daily Telegraph!

Na internet se dostal nový photoshoot Daniela Radcliffa (Harry Potter) pro The Daily Telegraph, kterému poskytl také rozhovor, kde mluvil o Harrym Potterovi, divadelní hře "The Cripple of Inishmaan" a svých nadcházejících filmech "Kill Your Darlings", "Horns" a "The F-Word". Fotky z tohoto photoshootu, za kterým stojí fotograf Andrew Crowley, najdete v této galerii!

Zdroj: SnitchSeeker.com

Helena Bonham Carter: Nový oficiální trailer na film "Osamělý jezdec"!

29. května 2013 v 12:30 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Helena Bonham Carter: Nový oficiální trailer na film "Osamělý jezdec"!

Propagace nového filmu režiséra Gore Verbinskiho "Osamělý jezdec", ve kterém se ve vedlejší roli jménem Red představí herečka Helena Bonham Carterová (Bellatrix Lestrangeová), je v plném proudu a tento týden přinesla další oficiální trailer. V tom můžete Helenu vidět dvakrát během závěrečného akčního sestřihu. Film "Osamělý jezdec" bude do českých kin uveden 4. července 2013!


FOTO: Bonnie Wright na akci proti AIDS v Cannes!

28. května 2013 v 22:55 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
FOTO: Bonnie Wright na akci proti AIDS v Cannes!

Herečka Bonnie Wright (Ginny Weasleyová) se minulý týden zúčastnila v Cannes charitativní akce proti AIDS "amfAR's 20th annual Cinema Against AIDS ". Na fotky Bonnie z této akce se můžete podívat v této galerii! Kromě toho se na internet dostala informace, že 26. června až 20. července 2013 se bude Bonnie objevovat v divadelní hře "The Moment of Truth" v londýnském West Endu.

Zdroj: SnitchSeeker.com

Nový plakát Heleny Bonham Carter k filmu "Osamělý jezdec"!

28. května 2013 v 2:45 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Nový plakát Heleny Bonham Carter k filmu "Osamělý jezdec"!

Na internet byl nedávno uveřejněn nový plakát k filmu "Osamělý jezdec" (The Lone Ranger), na kterém můžete vidět herečku Helenu Bonham Carterovou (Bellatrix Lestrange) v roli Red. Tento nový film režiséra Gore Verbinskiho (Piráti z Karibiku, Kruh, Rango) s Johnny Deppem a Armie Hammerem v hlavních rolích bude do českých kin uveden už 4. července 2013!


Všechno nejlepší, Helena Bonham Carter!

26. května 2013 v 23:20 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Všechno nejlepší, Helena Bonham Carter!

Dnes, 26.května 2013, slaví své 47.narozeniny úspěšná anglická herečka Helena Bonham Carterová, která ve filmech o Harrym Potterovi ztvárnila smrtijedku Bellatrix Lestrangeovou! Tato, už dvakrát na Oscara nominovaná, herečka si ovšem zahrála i v mnoha dalších filmech, ze kterých teď jmenujme například: "Osamělý jezdec" (2013), "Bídníci" (2012), "Temné stíny" (2012), "Králova řeč" (2010), "Alenka v říši divů" (2010), "Terminator Salvation" (2009), "Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street" (2007), "Karlík a továrna na čokoládu" (2005), "Velká ryba" (2003), "Planeta opic" (2001) nebo "Klub rváčů" (1999).

Takže, ještě jednou všechno nejlepší!

Tom Felton bude hvězdou nového amerického seriálu "Full Circle"!

25. května 2013 v 23:41 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Tom Felton bude hvězdou nového amerického seriálu "Full Circle"!

Tom Felton (Draco Malfoy) se upsal svému prvnímu americkému televiznímu seriálu, ve kterém bude hvězdou v novém projektu televizní stanice DirecTV - dramatu "Full Circle". Tom bude součástí působivého hereckého obsazení, do kterého patří také Minka Kelly (Friday Night Lights, Zkus mě rozesmát), David Boreanaz (Sběratelé kostí), Keke Palmer (Akeelah), Devon Gearhart (Výměna, Funny Games USA), Billy Campbell (The Killing, Město duchů), Kate Walsh (Private Practice, Charlieho malá tajemství, Scary Movie 5), Noah Silver (Borgiové), Ally Sheedy (Svět podle Malory, Číslo 5 žije), Cheyenne Jackson (Pod svícnem) a Robin Weigert (Zákon gangu).


Všechno nejlepší, Jim Broadbent!

24. května 2013 v 23:00 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Všechno nejlepší, Jim Broadbent!

Dnes, 24.května 2013, slaví své 64.narozeniny anglický herec Jim Broadbent, který ve filmech o Harrym Potterovi ztvárnil profesora Horácia Křiklana! Jim má ale na svém hereckém kontě i nespočet dalších filmů, ze kterých jmenujme například: "Atlas mraků" (2012), "Železná lady" (2011), "Indiana Jones a Království křišťálové lebky" (2008), "Jednotka příliš rychlého nasazení" (2007), "Letopisy Narnie: Lev, čarodějnice a skříň" (2005), "Cesta kolem světa za 80 dní" (2004), "Gangy New Yorku" (2002), "Moulin Rouge" (2001) nebo "Deník Bridget Jonesové" (2001).

Takže, ještě jednou všechno nejlepší!

První oficiální trailer na nový film Alfonsa Cuaróna "Gravitace"!

23. května 2013 v 22:57 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
První oficiální trailer na nový film Alfonsa Cuaróna "Gravitace"!

Na internet se tento měsíc dostal první oficiální trailer na již velmi dlouho připravovaný a odkládaný filmový projekt režiséra filmu "Harry Potter a vězeň z Azkabanu" Alfonsa Cuaróna "Gravitace" (Gravity)! V tomto filmu se v hlavních rolích - a dokonce možná jediných, které ve filmu uvidíme - objeví George Clooney a Sandra Bullock. Film "Gravitace" bude do českých kin uveden 3. října 2013!


Helena Bonham Carter na plakátech k filmu "Osamělý jezdec"!

22. května 2013 v 22:15 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Helena Bonham Carter na plakátech k filmu "Osamělý jezdec"!

Na internetu se v poslední době objevily dva povedené propagační plakáty k filmu "Osamělý jezdec" (The Lone Ranger"), kde se ve výrazné vedlejší roli představí herečka Helena Bonham Carterová (Bellatrix Lestrangeová). Oba plakáty se objevily jak v klasické potištěné verzi, tak i úplně bez textu ve vysokém rozlišení, takže si je můžete naplno užít. "Osamělý jezdec" dojede do našich kin 4. července!


FOTO: Evanna Lynch jako hostující řečník na Western Washington University!

22. května 2013 v 1:32 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
FOTO: Evanna Lynch jako hostující řečník na Western Washington University!

Harry Potter herečka Evanna Lynchová (Lenka Láskorádová) se před týdnem objevila jako hostující řečník na Western Washington University v USA. Tam mluvila o tom, jak Harry Potter filmy a série ovlivnila její život, stejně tak jako o tom, co ji dala do života postava Lenky Láskorádové, kterou ve filmech ztvárnila. Na čtyři fotky Evanny z akce se můžete podívat přes ImageBam v celém článku.


Druhý oficiální trailer na film režiséra Richarda Curtise "Lásky čas" s Domhnallem Gleesonem a Billem Nighym!

20. května 2013 v 3:30 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Druhý oficiální trailer na film "Lásky čas" s Domhnallem Gleesonem a Billem Nighym!

Je to teprve týden, co byl na internet uveden první oficiální trailer na nový film režiséra Richarda Curtise "Lásky čas" a už je tu i druhý trailer. V tom zase můžeme vidět Domhnalla Gleesona (Bill Weasley) a Billa Nighyho (Rufus Brousek), kteří budou velmi důležitými postavami filmu, když Bill ztvární asi nejdůležitější vedlejší roli a Domhnall dokonce hlavní roli. Tuto dvojici navíc ve filmu doplní v hlavní ženské roli krásná Rachel McAdams a s vědomím, že je to film od režiséra filmů jako "Láska nebeská" nebo "Piráti na vlnách"... se asi můžeme těšit na opravdu hodně dobrou podívanou.


Všechno nejlepší, Geraldine Somerville!

19. května 2013 v 22:00 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Všechno nejlepší, Geraldine Somerville!

Dnes, 19.května 2013, slaví své 46.narozeniny irská herečka Geraldine Somerville, která ve filmech o Harrym Potterovi ztvárnila Lily Evansovou Potterovou! Na svém hereckém kontě má ale i mnoho dalších projektů, ze kterých teď jmenujme například: "Rok '66" (2006), televizní film "Titanic" z roku 2012, "Gosford Park" (2001) nebo "Zavři mi oči" (1991). Dále se objevila kupříkladu také v některých televizních filmech o detektivovi Hercule Poirotovi nebo v televizním seriálu "Přežít!".

Takže, ještě jednou všechno nejlepší!

VIDEO: Nové ukázky s Emmou Watson z filmů "Apokalypsa v Hollywoodu" a "The Bling Ring"!

19. května 2013 v 21:40 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Nové ukázky s Emmou Watson z filmů "Apokalypsa v Hollywoodu" a "The Bling Ring"!

Na internet se dostaly nové ukázky/klipy z dvou připravovaných filmů s herečkou Emmou Watson (Hermiona Grangerová), a to z filmů "Apokalypsa v Hollywoodu" a "The Bling Ring". V ukázce z filmu "Apokalypsa v Hollywoodu" (v českých kinech 3. října) hraje Emma samu sebe a vysvětluje hlavním postavám, jak přežila apokalypsu. V ukázce z filmu "The Bling Ring" (v českých kinech 20.června) pak debatuje jako Nicki se svoji rodinou o herečce Angelině Jolie.


FOTO: Emma Watson na premiéře filmu "The Bling Ring" v Cannes!

18. května 2013 v 20:11 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
FOTO: Emma Watson na premiéře filmu "The Bling Ring" v Cannes!

Emma Watson (Hermiona Grangerová) se od středy objevovala na slavném filmovém festivalu v Cannes, kde propagovala premiéru svého nového filmu "The Bling Ring" společně s dalšími členy štábu, včetně režisérky Sofie Coppolové a kolegů z hereckého obsazení Israel Broussard, Katie Chang, Taíssa Farmiga nebo Claire Julien. Jak to Emmě na festivalu slušelo první, druhý i třetí den se můžete podívat v této galerii! Film "The Bling Ring" bude do amerických kin uveden už 14.června 2013, do českých kin dorazí 20.června.


Nové fotky Emmy Watson pro Nylon a W Magazine!

17. května 2013 v 23:43 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Nové fotky Emmy Watson pro Nylon a W Magazine!

Na internetu se objevily nové fotky herečky Emmy Watson (Hermiona Grangerová), a to třináct nových fotek (s Loganem Lermanem a Ezrou Millerem) z loňského photoshootu pro magazín Nylon k propagaci filmu "The Perks of Being a Wallflower" (22.května na DVD) a čtyři fotky z úplně nového photoshootu pro W Magazine, které se objevily v červnovém/červencovém čísle a jsou určeny k propagaci filmu "The Bling Ring" (20.června v českých kinech).


Všechno nejlepší, Stanislav Ianevski!

16. května 2013 v 0:34 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Všechno nejlepší, Stanislav Ianevski!

Dnes, 16.května 2013, slaví své 28.narozeniny bulharský herec Stanislav Ianevski, který si ve filmech "Harry Potter a Ohnivý pohár" a "Harry Potter a Relikvie smrti: část I." zahrál Viktora Kruma. Mnoho dalších rolí jinak v kariéře zatím nestihl. Objevil se pouze ve snímcích "Hostel II" (2007) a "Resistance" (2011). Tento rok by se měl objevit ve filmu s názvem "Moments of Life".

Takže, ještě jednou všechno nejlepší!

Dodatečná gratulace... Pomoně Prýtové a Anně Shafferové!

16. května 2013 v 0:22 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Dodatečná gratulace... Pomoně Prýtové a Anně Shafferové!

Včera, 15.května 2013, proběhly hned dvě oslavy. Ta první se uskutečnila ve fiktivním světě Harryho Pottera, kde oslavili neznámo kolikáté narozeniny profesorky bylinkářství Pomony Prýtové, která je také ředitelkou mrzimorské koleje. Kromě ní se slavili narozeniny také v mudlovském světě, kde slavila své 21.narozeniny představitelka Romildy Vaneové Anna Shafferová.

Takže... dodatečně gratulujeme!

První oficiální trailer na film režiséra Richarda Curtise "Lásky čas" s Domhnallem Gleesonem a Billem Nighym!

14. května 2013 v 21:31 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
První oficiální trailer na film "Lásky čas" s Domhnallem Gleesonem a Billem Nighym!

Na internet se konečně dostal první oficiální trailer na nový film známého režiséra a scenáristy Richarda Curtise ("Láska nebeská", "Piráti na Vlnách") s českým názvem "Lásky čas". V této romantické sci-fi komedii se v hlavní roli objevuje Domhnall Gleeson (Bill Weasley) a důležitou vedlejší roli ztvárňuje vždy skvělý Bill Nighy (Rufus Brousek). Kromě této dvojice si tu hlavní ženskou postavu zahraje krásná Rachel McAdams, kterou můžete znát z filmů jako "Sherlock Holmes", "Půlnoc v Paříži", "Nesvatbovi" nebo "Zápisník jedné lásky".


Všechno nejlepší, Robert Pattinson a Zoë Wanamaker!

13. května 2013 v 21:11 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Všechno nejlepší, Robert Pattinson a Zoë Wanamaker!

Dnes, 13.května 2013, tu máme dva oslavence! Začneme Robertem Pattinsonem. Ten ve filmu "Harry Potter a Ohnivý pohár" ztvárnil Cedrica Diggoryho a dnes slaví své 27.narozeniny. Jinak je známý především ze ságy "Twilight" (2008 - 2012), ale také filmů "Nezapomeň na mě" (2010), "Voda pro slony" (2011), "Miláček" (2012) nebo "Cosmopolis" (2012).