Duben 2013

FOTO: Daniel Radclife, Helen McCrory a Imelda Staunton na Laurence Olivier Awards 2013!

30. dubna 2013 v 22:01 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Daniel Radclife, Helen McCrory a Imelda Staunton na Laurence Olivier Awards 2013!

Daniel Radcliffe (Harry Potter), Helen McCrory (Narcissa Malfoyová) a Imelda Staunton (Dolores Umbridgeová) byli mezi desítkami herců, jenž se v neděli zúčastnili v londýnské Royal Opera House slavnostního předávání cen Laurence Olivier Awards 2013, které oceňují to nejlepší z West Endu. Daniel se akce zúčastnil, aby předal ocenění za nejlepší ženský herecký výkon, který nakonec získala Dáma Helen Mirren. Na fotky Harry Potter herců z červeného koberce se můžete podívat v této galerii!

Zdroj: SnitchSeeker.com

První fotky Matthewa Lewise a Bonnie Wright z královské návštěvy v Leavesden Studios!

29. dubna 2013 v 23:25 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
První fotky Matthewa Lewise a Bonnie Wright z královské návštěvy v Leavesden Studios!

Konečně se můžeme podívat na první oficiální fotky Matthewa Lewise (Neville Longbottom) a Bonnie Wright (Ginny Weasleyová) z páteční královské návštěvy v leavesdenských studiích, kde princ Harry a vévoda a vévodkyně z Cambridge zavítali také do Warner Bros. Studio Tour London: The Making of Harry Potter - více tento článek. Fotky Matthewa a Bonnie z této akce najdete v celém článku...


Bonnie Wright se zúčastnila zahajovací párty Vogue Festivalu!

28. dubna 2013 v 22:37 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Bonnie Wright se zúčastnila zahajovací párty Vogue Festivalu!

Herečka Bonnie Wright (Ginny Weasleyová) se včera večer zúčastnila zahajovací párty akce Vogue Festival, která se uskutečnila ve spolupráci se společností Vertu. Na její fotky ze Southbank Centre v Londýně se můžete podívat v této galerii.

Zdroj: SnitchSeeker.com

Všechno nejlepší, Suzie Toase!

27. dubna 2013 v 23:34 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Všechno nejlepší, Suzie Toase!

Dnes, 27.dubna 2013, slaví (nám neznámo kolikáté) narozeniny anglická herečka Suzie Toase, která v posledních třech filmech Harry Potter série ztvárnila smrtijedku Alectu Carrowovou. Jinak se objevila pouze v několika televizních seriálech, jako například "Ajťáci" nebo "Hotel Babylon".

Takže, ještě jednou všechno nejlepší!

VIDEO/FOTO: J.K.Rowlingová, princ Harry, vévoda a vévodkyně z Cambridge a další se sešli v Leavesden Studios!

26. dubna 2013 v 20:50 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Rowlingová, princ Harry, vévoda a vévodkyně z Cambridge se sešli v Leavesden Studios!

Princ Harry, vévoda (princ William) a vévodkyně (Kate Middleton) z Cambridge se zúčastnili inaugurace Warner Bros. Studio Leavesden v pátek ráno, kdy dostali možnost prohlédnout si nejen filmová studia, ale také Warner Bros. Studio Tour London: The Making of Harry Potter, kde si prohlédli rekvizity z filmů, zapózovali a pohráli si s replikami kouzelnických hůlek a potkali se s autorkou knižní série J.K.Rowlingovou, potterovskými režiséry Davidem Yatesem (HP5 až HP7: část II.) a Mikem Newellem (HP4) a producentem filmové série Davidem Heymanem, jak lze zpozorovat z fotek, které najdete v této galerii a určitě byste si je měli prohlédnout. V celém článku najdete i video!


Nová fotka k filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část 1!

25. dubna 2013 v 20:30 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Nová fotka k filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část 1!

Na facebookovém účtu Oclumência Fotografias se po dlouhé době zase objevila nějaká ta nová fotka k filmovým Potterovkám, konkrétně fotka k filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část 1, na které můžeme vidět Ralpha Fiennese jako Voldemorta (s nosem), jak se vyhrožuje Ollivanderovi (John Hurt).


Všechno nejlepší, Jade Olivia!

24. dubna 2013 v 21:43 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Všechno nejlepší, Jade Olivia!

Dnes, 24.dubna 2013, slaví (tisku neznámo kolikáté) narozeniny přítelkyně herce Toma Feltona (Draco Malfoy), která si v epilogu filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část II. zahrála manželku Draca Malfoye Astorii Greengrassovou. A samozřejmě je to Jade Olivia (dříve Jade Gordon), která se s Feltonem objevuje na mnoha akcích a tudíž její tvář dobře známe z fotek.

Takže, ještě jednou všechno nejlepší!

Druhý oficiální trailer na film "The Bling Ring"!

24. dubna 2013 v 0:38 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Druhý oficiální trailer na film "The Bling Ring"!

A je tady! Druhý oficiální trailer na film "The Bling Ring", ve kterém se v jedné z hlavních rolí objeví herečka Emma Watson (Hermiona Grangerová), už koluje internetem a my se tedy můžeme podívat na minutu a čtyřicet pět sekund dlouhý sestřih známých i nových záběrů z filmu, který bude do našich kin uveden distribuční společnosti Forum Film 20.června 2013.


Yahoo! oznamuje: Již brzy se dočkáme nového traileru na "The Bling Ring"!

23. dubna 2013 v 20:08 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Yahoo! oznamuje: Již brzy se dočkáme nového traileru na "The Bling Ring"!

Podle oficiálního Twitter účtu stránek Yahoo!, které často přinášejí nové oficiální trailery na očekávané snímky jako úplně první, se už dnes večer nebo zítra dočkáme druhého oficiálního traileru na film režisérky Sofie Coppolové "The Bling Ring", kde se v jedné z hlavních rolí představí herečka Emma Watson (Hermiona Grangerová). Tady se mimochodem můžete podívat na jednu novou fotku z filmu. Film "The Bling Ring" bude do amerických kin uveden 14.června 2013, do českých kin by měla film uvést distribuční společnost Forum Film 20.června 2013!

Zdroj: HogwartSite.net

FOTO: Oficiálně začalo natáčení filmu "A Little Chaos" - filmu pod režisérskou taktovkou Alana Rickmana!

22. dubna 2013 v 22:24 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Oficiálně začalo natáčení filmu "A Little Chaos" - filmu pod režií Alana Rickmana!

Již je to nějakou tu dobu, co jste se tu v jednom článku mohli dočíst, že herec Alan Rickman (Severus Snape) se po letech zase ujme režie nějakého toho filmu. Tím filmem je "A Little Chaos", kde se v hlavních rolích objeví Kate Winsletová a Matthias Schoenaerts, a jehož natáčení se oficiálně začalo uplynulý víkend. Na internet se dostaly i první neoficiální fotky z natáčení, na kterých můžeme vidět Alana Rickmana jako režiséra oscarové herečky Kate Winsletové.


Zdroj: HogwartSite.net

Všechno nejlepší, Frank Dillane!

22. dubna 2013 v 0:00 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Všechno nejlepší, Frank Dillane!

Dnes (teď už vlastně včera), 21.dubna 2013, slaví své 22.narozeniny anglický herec Frank Dillane, který si ve filmu Harry Potter a Princ dvojí krve zahrál šestnáctiletého Toma Raddlea (lord Voldemort). Jinak na svém hereckém kontě nemá žádný jiný větší filmový projekt, ale například minulý rok se objevil ve filmu "Papadopoulos & Sons".

Takže, ještě jednou všechno nejlepší!

FOTO: Evanna Lynch na premiéře filmu G.B.F.!

20. dubna 2013 v 22:29 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
FOTO: Evanna Lynch na premiéře filmu G.B.F.!

Herečka Evanna Lynch, známá z filmových Potterovek jako Lenka Láskorádová, se včera večer zúčastnila světové premiéry svého nového filmu s názvem G.B.F. na newyorském filmovém festivalu Tribeca. Na fotky této Harry Potter herečky z včerejšího večera se můžete podívat v této galerii!

Zdroj: SnitchSeeker.com

Nová fotka Hermiony z filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část 1!

19. dubna 2013 v 23:41 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Nová fotka Hermiony z filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část 1!

Warner Bros. nedávno zveřejnilo, přes oficiální Harry Potter facebook účet, k příležitosti 23.narozenin herečky Emmy Watson novou fotku Hermiony Grangerová z filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část 1! Pokochat se ní můžete v celém článku...


Všechno nejlepší, David Tennant!

18. dubna 2013 v 23:22 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Všechno nejlepší, David Tennant!

Dnes, 18.dubna 2013, slaví své 42.narozeniny skotský herec David Tennant, který ve filmu Harry Potter a Ohnivý pohár ztvárnil Bartyho Skrka juniora! David má celkem početnou fanouškovskou základnu hlavně díky ztvárnění hlavní role v seriálu Doctor Who, kterou hrál v letech 2005 až 2009 a letos si tuto roli zopakuje k příležitosti padesátého výročí seriálu. Dodnes je u většiny fanoušků prý tím nejoblíbenějším Doctorem ze všech. David má ale samozřejmě na svém hereckém kontě i nějaké ty filmové role, a to například v těchto filmech: Náhradnice, Noc hrůzy, Zlomový rok 39 nebo Kolej Sv. Trajána 2: Legenda o zlatu rodu Frittonů.

Takže, ještě jednou všechno nejlepší!

Všechno nejlepší, David Bradley!

17. dubna 2013 v 18:43 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Všechno nejlepší, David Bradley!

Dnes, 17.dubna 2013, slaví své 71.narozeniny anglický herec David Bradley, který ve filmech o Harrym Potterovi ztvárnil bradavického školníka Arguse Filche! David má ale ve své filmografii samozřejmě i mnoho dalších filmů, ze kterých teď jmenujme například: "Další rok" (2010), "Harry Brown" (2009), "Jednotka příliš rychlého nasazení" (2007) nebo "Vymítač ďábla: Zrození" (2004). Jinak se objevuje především v mnoha seriálech, takže byl k vidění například také v: "Pán času", "Hra o trůny" nebo "Vraždy v Midsomeru".

Takže, ještě jednou všechno nejlepší!

FOTO/VIDEO: Emma Watson si převzala ocenění na MTV Movie Awards 2013!

16. dubna 2013 v 19:00 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
FOTO/VIDEO: Emma Watson si převzala ocenění na MTV Movie Awards 2013!

V neděli se uskutečnilo v Los Angeles slavnostní předávání cen MTV Movie Awards 2013, kterého se zúčastnila i herečka Emma Watson (Hermiona Grangerová), která si tam převzala ocenění za průkopnictví ve filmovém průmyslu (MTV Trailblazer Award). Toto ocenění ji předali Eddie Redmayne (kolega z natáčení "Můj týden s Marilyn") a Logan Lerman (kolega z natáčení "Charlieho malá tajemství" a "Noah"). Emma je teprve druhou osobou, která byla poctěna touto cenou. První byla Emma Stoneová, kterou můžete znát např. z filmů "Amazing Spider-Man" nebo "Bláznivá, zatracená láska".


Všechno nejlepší, Emma Watson!

15. dubna 2013 v 21:05 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Všechno nejlepší, Emma Watson!

A ještě jeden narozeninový článek! Tentokrát o samotné filmové představitelce Hermiony Grangerové - herečce Emmě Watson. Tato herečka, jenž se narodila ve Francii, dnes slaví své 23.narozeniny. Během své kariéry se kromě Potterovek stačila ukázat už i v několika dalších zajímavých filmech, z nichž jmenujme například: "Baletní střevíčky" (2007), "Můj týden s Marilyn" (2011) nebo "Charlieho malá tajemství" (2012). Letos se na ni fanoušci mohou těšit ve filmech "The Bling Ring" (v českých kinech 20.června) a "Apokalypsa v Hollywoodu" (v českých kinech 3.října). A příští rok se objeví ve filmu "Noah" (v CZ kinech 27.března 2014).

Takže, ještě jednou všechno nejlepší!

Všechno nejlepší, Emma Thompson!

15. dubna 2013 v 20:55 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Všechno nejlepší, Emma Thompson!

Dnes, 15.dubna 2013, slaví své 54.narozeniny anglická herečka Emma Thompson, která ve filmech o Harrym Potterovi ztvárnila Sibylu Trelawneyovou! Emma je známá ale i z mnoha jiných filmů, jako například: Rozum a cit (1995), Láska nebeská (2003), Kouzelná chůva Nanny McPhee (2005), Horší to už nebude (2006), Já, legenda (2007), Piráti na vlnách (2009) nebo Muži v černém 3 (2012).

Takže, ještě jednou všechno nejlepší!

Včera slavili... Julie Christie a Stuart Craig!

15. dubna 2013 v 20:28 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Včera slavili... Julie Christie a Stuart Craig!

Včera, 14.dubna 2013, slavili narozeniny dvě osoby, které měli co dočinění s natáčením filmů o Harrym Potterovi, a to Julie Christie a Stuart Craig. Julie Christie je herečka z Britské Indie, kterou fanoušci Harry Potter filmů znají především jako Madam Rosmertu z filmu Harry Potter a vězeň z Azkabanu, ale vidět ji mohli i v mnoha dalších filmech, z nichž jmenujme například: Dračí srdce (1996), Troja (2004), Hledání Země - Nezemě (2004), New Yorku, miluji Tě! (2009), Červená karkulka (2011). Julie, která je držitelkou Oscara za hlavní roli ve filmu "Drahoušek" (1966), včera oslavila své 72.narozeniny!


Warner Bros. Studio Tour London: Harry Potter oceněno cenou Thea!

14. dubna 2013 v 21:17 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Warner Bros. Studio Tour London: The Making of Harry Potter oceněno cenou Thea!

Warner Bros. Studio Tour London: The Making of Harry Potter bylo oceněno cenou Thea za vynikající úspěch v jeho "průlomové inovaci v rámci tématického zábavního průmyslu", jak oznámila společnost Warner Bros. v nové zprávě. Ocenění přišli převzat John Gilbert (prezident, Worldwide Studio Facilities, Warner Bros. Entertainment), Sarah Roots (viceprezidentka a generální manažerka, Warner Bros. Studio Tour London - The Making of Harry Potter) a Dominic Wong (marketingový a komunikační režisér, Warner Bros. Studio Tour London - The Making of Harry Potter).