Srpen 2012

Nová ukázka z čarodějnické kolekce: Famfrpál v Princi dvojí krve!

31. srpna 2012 v 19:04 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Nová ukázka z čarodějnické DVD/Blu-ray kolekce: Famfrpál v Princi dvojí krve!

Dnes byla na internet uvolněna další ukázka z připravované čarodějnické DVD/Blu-ray kolekce, které se v USA dočkají 7.září 2012! Tentokrát se pojednává o famfrpálových scénách v šestém filmu, tedy v Harry Potterovi a Princi dvojí krve. Vedoucí speciálních efektů Tim Burke, režisér David Yates a vedoucí druhé jednotky Stephen Woolfenden ve videu diskutují o tom, jak přivedly famfrpál k životu v šestém filmu série.


Tři nové fotky k HP7:část II. a jedna k Princi dvojí krve!

30. srpna 2012 v 20:10 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Tři nové fotky k HP7:část II. a jedna k Princi dvojí krve!

Na internetu se díky Oclumência Fotografias objevily další nové fotky k filmům o Harrym Potterovi, tentokrát k druhé části finále a Princi dvojí krve! Vidět můžete na fotkách Draca Malfoye na chodbě před Komnatou nejvyšší potřeby (HP6), Rona s Hermionou na útěku před Nagini, Harryho u mrtvého Voldemorta a režiséra Davida Yatese s producenty Davidem Heymanem a Davidem Barronem při diskuzi na nádvoří (HP7: část 2).


VIDEO: Daniel Radcliffe a J.K.Rowlingová o vůdčí roli Harryho Pottera v sérii!

29. srpna 2012 v 21:00 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
VIDEO: Daniel Radcliffe a J.K.Rowlingová o vůdčí roli Harryho Pottera v sérii!

Warner Bros zveřejnilo nový klip s Danielem Radcliffem a J.K.Rowlingovou z prodloužené verze dlouhého rozhovoru z minulého roku, který bude k dispozici na připravované čarodějnické DVD/Blu-ray kolekci, která v USA vyjde 7.září. Kolekce bude obsahovat dalších 15 minut z rozhovoru, který byl už na Blu-ray filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část 2, včetně tématu, který probírají v úryvku z rozhovoru, který najdete v celém článku.


Další nové fotky k filmovým Potterovkám!

28. srpna 2012 v 22:11 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Další nové fotky k filmovým Potterovkám!

Na internetu se díky Oclumência Fotografias a OfficialPotterPics.tumblr.com objevily další nové fotky k filmům o Harrym Potterovi! Konkrétně ke Kameni mudrců, Fénixově řádu, Princi dvojí krve a oběma částem Relikvií smrti.


Emma Watson v prvním klipu z filmu The Perks of Being a Wallflower!

27. srpna 2012 v 17:51 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Emma Watson v prvním klipu z filmu The Perks of Being a Wallflower!

Dnes byl zveřejněn první klip z filmu The Perks of Being a Wallflower, ve kterém můžete vidět Emmu Watson (Hermiona Grangerová) v roli Sam. Zároveň ještě připomínám včerejší článek s novými fotkami, který si můžete přečíst tady. Film bude do amerických kin uveden 21.září, zda-li se filmu dočkáme i v našich kinech zatím není známo.


Zdroj: SnitchSeeker.com

Emma Watson: Nové fotky z filmu The Perks of Being a Wallflower!

26. srpna 2012 v 18:35 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Emma Watson: Nové fotky z filmu The Perks of Being a Wallflower!

Na internetu se v minulých dnech objevilo dvanáct nových fotek s Emmou Watson z filmu The Perks of Being a Wallflower, který do amerických kin zavítá už 21.září! Emma Watson navíc potvrdila svoji účast na světových premiérách v Torontě (8.září) a Los Angeles (10.září). Na premiéře v Torontě (a pravděpodobně i v Los Angeles) se mimojiné zúčastní také Logan Lerman, Ezra Miller, Nina Dobrev, Mae Whitman, Kate Walsh, Johnny Simmons a scénárista, autor a režisér filmu v jedné osobě - Stephen Chbosky.


Soboty s Harry Potterem od 8.září na Nově!

25. srpna 2012 v 10:00 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Soboty s Harry Potterem od 8.září na Nově!

Vypadá to tak, že jako již několikrát v minulosti, tak i tentokrát tu budeme mít soboty s Harry Potterem, protože v sobotu, 8.září 2012 ve 20:20 hodin, odvysílá televize Nova film Harry Potter a Kámen mudrců a ačkoliv ještě nejsou oficiálně potvrzeny vysílací termíny dalších pěti dílů, tak jak to u nás často bývá, můžeme s 99,9% jistotou říci (nebo spíš napsat), že přesně týden poté (15.9) bude odvysílána Tajemná komnata, 22.září vězeň z Azkabanu, 29.září Ohnivý pohár, 6.října Fénixův řád a 13.října to zakončí Princ dvojí krve.

STUPEFY.BLOG.CZ - CSFD.CZ

Všechno nejlepší, Rupert Grint!

24. srpna 2012 v 10:00 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Všechno nejlepší, Rupert Grint!

Dnes, 24.srpna 2012, slaví své 24.narozeniny anglický herec Rupert Grint, který ve filmech o Harrym Potterovi ztvárnil Rona Weasleyho! Rupert si už ale zahrál i v několika jiných filmech, jako například: Into the White (koncem roku v našich kinech), Neřízená střela, Lekce řízení, Cherrybomb nebo Prďoši. V budoucnosti se na něj můžeme podle informací těšit například v těchto filmech: Cross Country, The Drummer, Eddie the Eagle nebo The Necessary Death of Charlie Countryman.

Takže, všechno nejlepší a hodně úspěchů!

Nové fotky k filmovým Potterovkám!

23. srpna 2012 v 14:55 | napsal Harry Potter
Nové fotky k filmovým Potterovkám!

Na internetu se díky Oclumência Fotografias objevily nové fotky k filmovým Potterovkám, konkrétně ke Kameni mudrců, vězni z Azkabanu, Ohnivému poháru, Princi dvojí krve a Relikviím smrti...


Všechno nejlepší, Percy Weasley!

22. srpna 2012 v 19:00 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Všechno nejlepší, Percy Weasley!

Kromě Marka Williamse tu dnes máme ještě jednoho oslavence... a tím oslavencem je fiktivní postava z příběhů o Harrym Potterovi se jménem Percy Weasley! Syn Arthura a Molly Weasleyových, bratr Ginny, Rona, Freda, George, Billa a Charlieho... bývalý student nebelvírské koleje, prefekt a primus na škole čar a kouzel v Bradavicích - a také bývalý "patolízal" na ministerstvu kouzel. V současnosti žije s manželkou Audrey, se kterou má dvě děti: Lucy a Molly.

Takže, ještě jednou všechno nejlepší!

Všechno nejlepší, Mark Williams!

22. srpna 2012 v 10:00 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Všechno nejlepší, Mark Williams!

Dnes, 22.srpna 2012, slaví své 53.narozeniny anglický herec Mark Williams, který ve filmech o Harrym Potterovi ztvárnil Arthura Weasleyho! Mark má ale za sebou i mnoho jiných filmů, a to například: Hvězdný prach, Rozum a cit, Zamilovaný Shakespeare, 101 dalmatínů, Agent Cody Banks 2, Anita a já nebo Nečistá hra...

Takže, ještě jednou všechno nejlepší!

FOTO/ROZHOVOR: Emma Watson v slovenském časopisu POHODA!

21. srpna 2012 v 17:21 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
FOTO/ROZHOVOR: Emma Watson v slovenském časopisu POHODA!

V současnosti (do 25.srpna) pobývám na Slovensku a náhoda chtěla, že v příloze denníka Korzár (konkrétně v časopise POHODA ženám), který odebírají moji prarodiče, je také rozhovor s Emmou Watson, která ve filmech o Harrym Potterovi ztvárnila Hermionu Grangerovou. V rozhovoru se ji ptali například na partnerské vztahy, dětství, školu, peníze nebo slávu. Jelikož ale nemám tady na Slovensku možnost skenovat, tak jsem to alespoň vyfotil svým starým fotoaparátem a ačkoliv to není ohromující kvalita, tak přečíst to myslím jde. Usmívající se


VIDEO: Harry Potter a Relikvie smrti: část II. na HBO 30.září!

20. srpna 2012 v 16:25 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
VIDEO: Harry Potter a Relikvie smrti: část II. na HBO 30.září!

V pátek jste se tady mohli dočíst, že na HBO se bude od září objevovat film Harry Potter a Relikvie smrti: část II. - více tento článek. Dnes už máme přesný termín jeho premiéry, a je to: neděle 30.září 2012 v 20:00 hodin!

Kromě toho HBO odhalilo i dva spoty na Harryho a další dva spoty na všechny zářijové premiéry. Na tyto videa se můžete podívat tady v sekci "Videa"!

STUPEFY.BLOG.CZ - HBO.CZ

První oficiální trailer na film Great Expectations!

19. srpna 2012 v 10:00 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
První oficiální trailer na film Great Expectations!

Na internet byl tento týden uveden první oficiální trailer na nový film režiséra Mika Newella (Harry Potter a Ohnivý pohár) s názvem Great Expectations, ve kterém se objeví hned několik herců z Harryho Pottera, konkrétně: Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrangeová), Ralph Fiennes (lord Voldemort), Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid) a Jessie Cave (Levandule Brownová). Kromě nich se ale ve filmu můžete těšit například také na hvězdu filmu Válečný kůň Jeremy Irvina nebo herečku Holliday Graingerovou.


Zdroj: YouTube.com

První fotky Daniela Radcliffa z natáčení "The F Word"!

18. srpna 2012 v 12:30 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
První fotky Daniela Radcliffa z natáčení "The F Word"!

Tento týden se na internet dostaly první fotky Daniela Radcliffa (Harry Potter) s herečkou Zoe Kazan z natáčení romantické komedie "The F Word" v kanadském Torontu! Natáčení filmu by mělo trvat až do konce září. Mezi dalšími potvrzenými herci jsou například: Adam Driver, Rafe Spall, Megan Park, Mackenzie Davis, Meghan Heffern nebo Tommie-Amber Pirie.


Zdroj: SnitchSeeker.com

Harry Potter a Relikvie smrti - část II. na HBO v září!

17. srpna 2012 v 18:17 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Harry Potter a Relikvie smrti - část II. na HBO v září!

Sedmý film (Relikvie smrti: část I.) si odbyl svoji premiéru na HBO na jaře tohoto roku (konkrétně 8.dubna), šestý film (Princ dvojí krve) si odbyde svoji českou televizní premiéru na Nově na podzim (po odpromítání prvních pěti filmů)... ale to není všechno, jelikož na HBO zavítá už v září úplně poslední (osmý) film série - Harry Potter a Relikvie smrti: část 2! Zatím není znám úplně přesný termín (nebo spíš termíny) vysílání, ale jakmile se objeví, budete tu o něm informováni.

Zdroj: hbo.cz

Všechno nejlepší, Helen McCrory!

17. srpna 2012 v 10:00 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Všechno nejlepší, Helen McCrory!

Dnes, 17.srpna 2012, slaví své 44.narozeniny anglická herečka Helen McCrory, která původně měla ve Fénixově řádu nastoupit do role Bellatrix Lestrangeové, ale kvůli těhotenství se objevila až v Princi dvojí krve, a to v roli Narcissy Malfoyové! Helen si ale zahrála i v jiných filmech, a to například: Hugo a jeho velký objev, Temné vzpomínky, Casanova, Královna nebo Interview s upírem.

Takže, ještě jednou všechno nejlepší!

Dnes vstupují do českých kin filmy Total Recall a Rebelka!

16. srpna 2012 v 19:00 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Dnes vstupují do českých kin filmy Total Recall a Rebelka!

Do českých kin dnes vstupují dva nové filmy, na kterých se podíleli také lidé z filmů o Harrym Potterovi. Těmi filmy jsou Total Recall a nová animovaná Pixarovka Rebelka. Ve filmu Total Recall se ve vedlejší roli objevil Bill Nighy, kterého fanoušci Harryho Pottera znají především jako Rufuse Brouska nebo z filmu Neřízená střela, kde si zahrál společně s Rupertem Grintem (Ron Weasley). Ve filmu režiséra Lena Wisemana si kromě Billyho ale zahráli například také Colin Farrell, Bryan Cranston, Jessica Biel nebo Kate Beckinsale...


Všechno nejlepší, Evanna Lynch!

16. srpna 2012 v 10:00 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Všechno nejlepší, Evanna Lynch!

Dnes, 16.sprna 2012, slaví své 21.narozeniny irská herečka Evanna Lynch, která ve filmech o Harrym Potterovi ztvárnila Lenku Láskorádovou! Kromě Harryho její filmografii zatím žádný jiný větší film nenaplňoval... ale to se brzy změní, jelikož byla společně s bývalým Harry Potter kolegou - Gary Oldmanem (Sirius Black) - obsazena do filmu Monster Butler, kde se potká například také s Malcolmem McDowellem.

Takže, všechno nejlepší a hodně úspěchů!

Harry Potter for Kinect: Oficiální obal a devět nových screenů!

15. srpna 2012 v 19:15 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Harry Potter for Kinect: Oficiální obal a devět nových screenů!

Warner Bros dnes zveřejnilo oficiální podobu obalu videohry Harry Potter for Kinect společně s devíti novými screeny z jejího hraní, které představují momenty ze všech sedmi knih a osmi filmů série. Na nových fotkách, které byly prezentovány na letošním Gamescom, můžete vidět například Harryho, Rona a Hermionu, hodinu lektvarů se Snapem, famfrpálový zápas nebo Voldemorta se svými Smrtijedy. Videohra bude uvedena do prodeje v USA letos na podzim.