Srpen 2011

Harry Potter a Relikvie smrti - Nové fotky z filmu i natáčení!

31. srpna 2011 v 17:32 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Harry Potter a Relikvie smrti - Nové fotky z filmu!

Na internetu se objevily čtyři nové fotky z filmu a dvě nové fotky z natáčení Harryho Pottera a Relikvií smrti (část I. a II.)! Na fotkách z filmu můžete vidět: Bellatrix Lestrangeová držící jako rukojmou Hermionu v sídle Malfoyových (HP7: část I.), Narcissu zjišťující před očima Voldemorta a jeho přívrženců v Zapovězeném lese, zda-li je Harry Potter skutečně mrtev, Voldemorta s jeho přívrženci při jeho projevu k obráncům Bradavic na nádvoří a Voldemorta při posledním souboji (všechny tři z HP7: část II.)!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Bloomsbury: Nejoblíbenější postavou v knihách o Harry Potterovi je...!

30. srpna 2011 v 19:26 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Bloomsbury: Nejoblíbenější postavou v knihách o Harry Potterovi je...!

Před několika měsíci zahájilo Bloomsbury (britský vydavatel knih o Harry Potterovi) celosvětové hlasování, jehož účelem bylo zjistit, která postava v knihách o Harry Potterovi je u fanoušků tou nejoblíbenější... Hlasování už dospělo ke svému konci a jak vám mohl napovědět už obrázek pod nadpisem článku, tou postavou se stal profesor Severus Snape!!! Žebříček Top 40 nejoblíbenějších postav najdete v celém článku!


J.K.Rowlingová v žebříčku 100.nejvlivnějších žen světa podle Forbes!

29. srpna 2011 v 14:20 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
J.K.Rowlingová v žebříčku 100.nejvlivnějších žen světa podle Forbes!

Forbes.com, stejně jako v minulém roce, sestavil žebříček "nejvlivnějších žen na světě" a místo v stočlenném žebříčku se našlo i pro autorku série knih o Harry Potterovi, J.K.Rowlingovou! Joanne obsadila v žebříčku 61.pozici! Kompletní žebříček si můžete prohlédnout tady. Kromě toho je J.K.Rowlingová 32.nejbohatší člověk Velké Británie (celosvětově 1104.místo)! Gratuluji!!!

Zdroj: HogwartSite

20 oficiálních plakátů k HP7: část II. bez nápisů!

28. srpna 2011 v 22:02 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
20 oficiálních plakátů k HP7: část II. bez nápisů!

Warner Bros dnes zveřejnilo 20 oficiálních plakátů k filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část II. ve vysoké kvalitě a bez nápisů! Konkrétně se jedná o tyto plakáty: oficiální teaser plakát s Harrym, Voldemortem a bezovou hůlkou, hlavní divadelní plakát tria s obránci Bradavic, plakát Voldemorta s jeho přívrženci, 7 charakteristikých plakátů (Harry, Ron, Hermiona, Voldemort, Snape, Bellatrix, Draco) a 10 akčních plakátů (Harry, Ron, Hermiona, Voldemort, Neville, Snape, Bellatrix, Draco, Fred s Georgem a Griphook)! (Poznámka: Nejedná se o nové plakáty, ale jednoduše o již dříve zveřejněné plakáty, ovšem tentokrát bez nápisů!)


Harry Potter a Relikvie smrti: část I. na DVD a Blu-ray v ČR od 15.dubna.2011!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. je v českých kinech od 14.července.2011!

Zdroj: SnitchSeeker

Nové informace o DVD a Blu-ray HP7: část 2!

27. srpna 2011 v 19:11 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Nové informace o DVD a Blu-ray HP7: část 2!

Film Harry Potter a Relikvie smrti: část II. sice běží v kinech "teprve" 42 dní (mimochodem, dosud má na kontě už neuvěřitelných 1,270 miliardy dolarů), ale už ke konci sprna se na internetu začínají objevovat první náhledy obalů a také tzv. sběratelských edicí (samozřejmě se ale nemusí jednat o jejich finální verze!)!!!


Harry Potter a Tajemná komnata dnes v 20:00 hodin na Nově!

26. srpna 2011 v 5:00 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Harry Potter a Tajemná komnata dnes v 20:00 hodin na Nově!

Jak jistě mnozí víte, tak na Nově dnešním dnem pokračují pátky s Harrym Potterem, konkrétně bude dnes večer (pátek, 26.srpna.2011), v 20:00 hodin, odvysílán film Harry Potter a Tajemná komnata, který režíroval Chris Columbus (zapsaný např. také pod film Sám doma a i pod Harryho Pottera a Kámen mudrců)! Takže, pokud se budete dívat, přeji příjemnou podívanou!!!

PS: Zítra ráno, konkrétně v 8:45 hodin odvysílá TV Nova reprízu!!!Nové fotky z natáčení HP7: část II. v časopisu Studio CinéLive!

25. srpna 2011 v 15:32 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Nové fotky z natáčení HP7: část II. v časopisu Studio CinéLive!

Nové číslo francouzského časopisu Studio CinéLive přineslo 70 stránek dlouhý speciál o Harry Potterovi, který přinesl i pár nových fotek z natáčení posledního filmu - Harry Potter a Relikvie smrti: část II. (konkrétně sedm)! Na fotkách můžete vidět věž z knih v Komnatě nejvyšší potřeby, Hermionu před portrétem Ariany u Aberfortha Brumbála, Helenu Bonham Carter (Bellatrix) při rozhovoru s Warwickem Dawisem (Griphook, Kratiknot) při natáčení scén v Gringottbance, Helenu Bonham Carter ve společnosti producentů Davida Heymana a Davida Barrona, pohled na tvorbu make-upu pro skřety z Gringottbanky i Griphooka (Warwick Dawis) a členy štábu v Prasinkách...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. na DVD a Blu-ray v ČR od 15.dubna.2011!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. je v českých kinech od 14.července.2011!

Zdroj: SnitchSeeker

První oficiální plakát Daniela Radcliffa k filmu Žena v černém!

24. srpna 2011 v 16:47 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
První oficiální plakát Daniela Radcliffa k filmu Žena v černém!

Dnes byl konečně zveřejněn první oficiální plakát Daniela Radcliffa (Harry Potter), v roli právníka Arthura Kippse, k nadpřirozenému thrilleru Žena v černém (The Woman in Black), který do amerických kin vstoupí 3.února.2012! Kromě toho, říjnové číslo amerického časopisu Empire přineslo menší náhled na tento film s dvěmi novými fotkami z filmu, ale bohužel ještě není dostupný scan ve vysoké kvalitě, takže si prozatím můžete vychutnat pouze tuto miniaturní ukázku...


Zdroj: SnitchSeeker

Všechno nejlepší, Rupert Grint!

24. srpna 2011 v 5:00 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Všechno nejlepší, Rupert Grint!

Dnes, 24.sprna.2011, slaví své 23.narozeniny anglický herec Rupert Grint, který byl po dobu více než deseti let představitel nejlepšího kamaráda Harryho Pottera, Rona Weasleyho! Rupert si během natáčení osmifilmové série Harryho Pottera ale stačil odskočit i na pár dalších natáčení a proto ho můžete vidět také ve filmech Wild Target, Cherrybomb, Lekce řízení nebo Prďoši...

V budoucnosti by jsme se měli Ruperta dočkat ve válečném dramatu Comrade, sportovní komedii Eddie the Eagle a podle informací také v hororu Cross Country a válečném sportovním dramatu Wartime Wanderers, tak uvidíme...

Takže, ještě jednou všechno nejlepší a hodně úspěchů v pokračování herecké kariéry!!!

Harry Potter a Relikvie smrti: část II. - 38 dní = 1,266 miliardy dolarů!

23. srpna 2011 v 17:46 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. - 38 dní = 1,266 miliardy dolarů!

Tak, po delší době znovu menší informace o současném výdělku filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část II. za promítání v kinech po celém světě! Poslední Harry Potter má po 38 dnech promítání v kinech celosvětově na účtu už neuvěřitelných 1,266 miliardy dolarů a neohroženě vládne žebříčku nejvýdělečnějších filmů letošního roku před Transformers 3 (54 dní = 1,095 miliardy dolarů) a Piráty z Karibiku: Na vlnách podivna (94 dní = 1,038 miliardy dolarů)!


Všechno nejlepší, Mark Williams!

22. srpna 2011 v 18:35 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Všechno nejlepší, Mark Williams!

Dnes, 22.srpna.2011, neslaví narozeniny jen fiktivní postava z Harryho Pottera - Percy Weasley (více tento článek), ale slaví také anglický herec Mark Williams (52.narozeniny), který ve filmech o Harry Potterovi ztvárnil postavu Arthura Weasleyho (otce sedmi dětí a manžela Molly)! Mark si ale zahrál také například ve filmech Hvězdný prach, Zamilovaný Shakespeare, 101 dalmatínů, Agent Cody Banks 2, Anita a já nebo Nečistá hra...

Takže, ještě jednou všechno nejlepší!!!

Všechno nejlepší, Percy Weasley!

22. srpna 2011 v 5:00 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Všechno nejlepší, Percy Weasley!

Dnes, 22.srpna.2011 slaví své 35.narozeniny fiktivní postava z Harryho Pottera, Percy Weasley! Třetí nejstarší syn Arthura a Molly Weasleyových - bratr Rona, Freda, George, Ginny, Billa a Charlieho - manžel Audrey - otec Lucy a Molly - bývalý student nebelvírské koleje, prefekt a primus na škole čar a kouzel v Bradavicích a také bývalý "patolízal" ministra kouzel! Ve filmech ztvárněný Chrisem Rankinem!

Takže, ještě jednou všechno nejlepší!!!

Daniel Radcliffe: Ukázka z filmu Žena v černém!

21. srpna 2011 v 14:21 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Daniel Radcliffe: Ukázka z filmu Žena v černém!

Na internetu se nedávno objevila skoro 45 sekund dlouhá ukázka z filmu Žena v černém (v originále The Woman in Black), ve kterém hraje v hlavní roli (právníka Arthura Kippse) Daniel Radcliffe (Harry Potter) a jenž vstoupí do amerických kin 3.února.2012! Ukázka z filmu zachycuje moment, ve kterém přijíždí Arhur na voze do domu Eel Marsh House!


Zdroj: DanRadcliffe.co.uk, YouTube

Promo fotka tria k videohře LEGO Harry Potter: roky 5-7!

20. srpna 2011 v 16:13 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Promo fotka tria k videohře LEGO Harry Potter: roky 5-7!

Warner Bros zveřejnilo exkluzivní promo fotku k videohře LEGO Harry Potter: roky 5-7, která představuje Harryho, Rona (s mečem Godrika Nebelvíra) a Hermionu při kempování a cestování Velkou Británií, v dobách nejtemnějších pro kouzelnický svět... Podle posledních informací (od Amazonu.com) vstoupí videohra do prodeje v USA 15.listopadu.2011 na PC a konzole XBOX360, PlayStation3, PSP, Nintendo Wii, Nintendo DS a Nintendo 3DS!

(Větší verzi promo fotky zobrazíte kliknutím na tuto zmenšeninu!!!)

Zdroj: SnitchSeeker

Harry Potter a Kámen mudrců dnes v 20:00 hodin na Nově!

19. srpna 2011 v 14:30 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Harry Potter a Kámen mudrců dnes v 20:00 hodin na Nově!

Jak jste se mohli dozvědět již z tohto článku, tak na Nově dnešním dnem začínají pátky s Harrym Potterem, konkrétně bude odvysíláno prvních pět filmů... Dnes (pátek, 19.srpna.2011) v 20:00 hodin odvysílá televize Nova první díl osmifilmové série, Harryho Pottera a Kámen mudrců, který režíroval Chris Columbus (zapsaný např. také pod film Sám doma)! Takže, pokud se budete dívat, přeji příjemnou podívanou!!!

PS: Zítra ráno, konkrétně v 9:00 hodin odvysílá TV Nova reprízu!!!Videohra LEGO Harry Potter: roky 5-7: Gameplay ukázka a nové fotky!

18. srpna 2011 v 20:20 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Videohra LEGO Harry Potter: roky 5-7: Gameplay ukázka a nové fotky!

TT Games ve spolupráci s Warner Bros dnes na internet uvolnilo novou gameplay ukázku z připravované videohry LEGO Harry Potter: roky 5-7, která představuje level v Godrikově dole, konkrétně na hřbitově a v domě Bathildy Bagshotové (menší upozornění: prvních 40 sekund můžete vidět ve videu "pouze" načítání levelu s poskakujícím Harrym a Ronem u stanu)!Daniel Radcliffe: Druhý oficiální trailer na film Žena v černém!

17. srpna 2011 v 19:56 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Daniel Radcliffe: Druhý oficiální trailer na film Žena v černém!

CBSFilms dnes zveřejnilo druhý oficiální trailer na film Žena v černém (v originále The Woman in Black), ve kterém hraje v hlavní roli (právníka Arthura Kippse) Daniel Radcliffe (Harry Potter)! Screeny z traileru najdete v této galerii! Film bude do amerických kin uveden 3.února.2012, jestli se film dostane i do českých kin zatím není známo...


Zdroj: SnitchSeeker

Harry Potter sedmkrát oceněn na Teen Choice Awards 2011!

16. srpna 2011 v 20:45 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Harry Potter sedmkrát oceněn na Teen Choice Awards 2011!

Harry Potter série a její herci byli hned sedmkrát oceněni na letošním Teen Choice Awards! Ceny, vlastně desky, osobně převzali na slavnostním ceremoniálu v Los Angeles Tom Felton (Draco Malfoy) a Rupert Grint (Ron Weasley) a přes satelit se z New Yorku zúčastnil převzetí ocenění také Daniel Radcliffe (Harry Potter)!

(VIDEO Z PŘEDÁVÁNÍ CEN: TOM FELTON A RUPERT GRINT PŘICHÁZEJÍ PŘEVZÍT CENY)


Všechno nejlepší, Evanna Lynch!

16. srpna 2011 v 18:18 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Všechno nejlepší, Evanna Lynch!

Dnes, 16.srpna.2011 slaví své 20.narozeniny irská herečka Evanna Lynch, kterou jste od Harryho Pottera a Fénixova řádu mohli vidět v roli studentky havraspárské koleje a členky Brumbálovy Armády, konkrétně v roli Lenky "Střelenky" Láskorádové!

Takže, ještě jednou všechno nejlepší a hodně štěstí v pokračování herecké kariéry!

HP7: část I. a II. - Nové fotky, promo fotky a plakáty!

15. srpna 2011 v 20:36 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7: část I. a II. - Nové fotky, promo fotky a plakáty!

První oficiální fotky z epilogu - Na internetu se konečně objevili první oficiální fotky z epilogu, konkrétně Harry, Ginny a Albus Severus na cestě k Ronovi a Hermioně - Ron, Hermiona a Hugo loučící se s Rose - Harry loučící se s Albusem Severusem a Harry, Ron, Hermiona, Hugo a Lily Lenka hledící za odjíždějícím bradavickým expresem...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com