Duben 2011

16 nových fotek herců z Harryho Pottera pro magazín Empire!

30. dubna 2011 v 18:18 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
16 nových fotek herců z Harryho Pottera pro magazín Empire!

Magazín Empire připravuje exkluzivní článek k příležitosti blížícího se uvedení filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část II. do kin (14.července.2011), který by mělo obsahovat červnové číslo, které vyjde 26.května.2011! Exkluzivní článek, který bude červnové číslo obsahovat prý zabral redaktorům šest měsíců práce a přinese rozhovory s desítkami klíčových herců a členů štábu, a kromě toho také několik nových, dříve neviděných, fotek z natáčení...


VIDEO: Tajemství létání na košťatech ve filmech o Harry Potterovi!

29. dubna 2011 v 15:29 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
VIDEO: Tajemství létání na košťatech ve filmech o Harry Potterovi!

Warner Bros uvolnilo přes stránku Harry Potter: The Quest další exkluzivní video z natáčení filmů o Harry Potterovi, tentokrát přinášející pohled na natáčení famfrpálových a různých dalších scén, kde hraje nějakou roli let na koštěti, tedy od hodiny létání s madam Hoochovou v Kameni mudrců... po útěk tria na košťatech před zložárem v Komnatě nejvyšší potřeby v Relikviích smrti: část 2! Screeny z videa, mezi kterými najdete i pár z natáčení HP7: část II. najdete v této galerii!


Zdroj: SnitchSeeker

Trailer na HP7: část II. ke stažení + více než 300 screenů!

28. dubna 2011 v 20:07 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Trailer na HP7: část II. ke stažení + více než 300 screenů!

Jak jistě víte, dnes jsme se konečně dočkali a Warner Bros uvedlo první oficiální trailer na film Harry Potter a Relikvie smrti: část II. - více tento článek, který si už můžete stáhnout ve vysoké kvalitě!První oficiální trailer na HP7: část II. již na světě!

28. dubna 2011 v 3:07 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
První oficiální trailer na HP7: část II. již na světě!

No tak, Tome, pojďme to skončit, jak jsme začali. Společně! Aneb první oficiální trailer na film Harry Potter a Relikvie smrti: část II. je už na světě! Trailer délky jedné minuty a padesátiosmi sekund přináší docela dost nových záběrů z bitvy o Bradavice, příběhu Prince dvojí krve, Gringottovi banky, souboje Harryho a Voldemorta nebo Molly a Belatrix, ale i mnohé další velkolepé (a spoileroidní) záběry.VIDEA: Povedené fan trailery a intro HP7: část 2!

27. dubna 2011 v 18:40 | napsal Harry Potter |  Videa - Harry Potter
VIDEA: Povedené fan trailery a intro HP7: část 2!

Již v brzkých ranních/nočních hodinách 28.dubna.2011 si má konečně odbýt svoji světovou premiéru první oficiální trailer na velkolepé finále filmové Harry Potter série, tedy na film Harry Potter a Relikvie smrti: část 2! Konkrétně se tak stane na americké televizní stanici ABC Family a tentýž den (tedy zítra) jej má zveřejnit samotné Warner Bros ve vysoké kvalitě! Do jeho uvedení tedy zbývají už jen hodiny, takže jako předkrm se můžete v tomto článku podívat na tři povedené fan trailery... A nakonec také na povedené fan úvodní intro (úvod s logem Warner Bros a HP7: část 2 s přípomínkou předchozích dílů) k poslednímu filmu.Nová oficiální fotka z videohry Harry Potter a Relikvie smrti: část 2!

26. dubna 2011 v 23:00 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Nová oficiální fotka z videohry Harry Potter a Relikvie smrti: část 2!

Electronic Arts dnes zveřejnilo další oficiální fotku z připravované videohry Harry Potter a Relikvie smrti: část 2, která vstoupí do prodeje ve Velké Británii 12.července.2011 (datum vydání v ČR ještě není znám)! Konkrétně se jedná o fotku z Gringottbanky, na které můžete vidět Harryho, Rona v podobě Dragomira Desparda, Hermionu přeměněnou v Bellatrix Lestrangeovou, Griphooka a jednoho ze skřetů Gringottbanky na vozíku, na cestě do trezoru Lestrangeových...

ImageBam image upload

Zdroj: SnitchSeeker

Harry Potter a Relikvie smrti: část 2 - nové fotky z filmu!

26. dubna 2011 v 15:25 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Harry Potter a Relikvie smrti: část 2 - nové fotky z filmu!

-POZOR SPOILERY-

Na internetu se objevilo mnoho nových fotek z filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část 2, ale oficiálně od Warner Bros ne, stejně jako loni u HP7: část I. nám i tentokrát, ale k druhé části, přinesla totiž nějaké ty nové fotky stránka Zazzle! Konkrétně se ale nejedná o fotky, ale upravené obrázky, které fotky z posledního filmu ukazují, ale hlavní je, že odhalují nové fotky... Na obrázcích můžete vidět fotky z bitvy o Bradavice, z Gringottovi banky, rozhovor Harryho a Brumbála na "King's Croos," Rona a Hermionu v Komnatě nejvyšší potřeby a mnoho dalšího... Co se týče postav, na fotkách najdete Aberfortha Brumbála, profesory Horácia Křiklana, Kratiknota, Trelawneyovou nebo Prýtovou, samozřejmě Nevilla nebo rodinu Weasleyových a Lenku Láskorádovou, studenty Padmu Patilovou, Pansy Parkinsonovou, Katie Bellovou a další, a dokonce také nečekaného navrátilce do hereckého obsazení Potterovek Seana Biggerstaffa v roli Olivera Wooda!!!


(Poznámka: miniaturní obrázky obsahují ve většině případech ty stejné nové fotky,
které jsou již v dobré kvalitě, ale najde se mezi nimi i pár jiných...)

Harry Pottrer a Relikvie smrti: část I. na DVD a Blu-ray v ČR od 15.dubna.2011!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do českých kin 14.července.2011!

Zdroj: HogwartSite

VIDEO: Daniel Radcliffe s kolegy z muzikálu v Today Show!

25. dubna 2011 v 15:59 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
VIDEO: Daniel Radcliffe s kolegy z muzikálu v Today Show!

Daniel Radcliffe (Harry Potter) a John Larroquette se svými kolegy z muzikálu Jak uspět v podnikání bez opravdové snahy měli před pár dny exkluzivní vystoupení na ulici před budovou NBC, kde odzpívali a odtancovali jednu z nejslavnějších písní muzikálu 'Brotherhood of Man'. Today Show přineslo exkluzivní video s rozhovory a záběry z vystoupení, na které se můžete podívat níže! A kromě toho se můžete také podívat na dvě fotky z vystoupení - tady a tady!


Zdroj: SnitchSeeker

Harry Potter a Ohnivý pohár dnes od 20:00 na Prima Cool!

24. dubna 2011 v 15:13 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Harry Potter a Ohnivý pohár dnes od 20:00 na Prima Cool!

Prima Cool dnes večer od 20:00 hodin odvysílá čtvrtý díl filmové série o Harry Potterovi, film Harry Potter a Ohnivý pohár, který režíroval Mike Newell! Film vydělal během svého promítání v kinech, které trvalo 140 dní 895,9 milionu dolarů, což z něj dělá zatím pátou nejvýdělečnější Potterovku a sedmnáctý nejvýdělečnější film historie. Do českých kin se film dostal 1.prosince.2005 a na DVD si jej můžete zakoupit už od 12.dubna.2006! Takže, pokud na dnešní večer nemáte nic jiného v plánu a dokážete na svém přijímači naladit Prima Cool, přeji příjemnou podívanou...


VIDEO: Tvorba obličeje lorda Voldemorta v HP7: část 1!

23. dubna 2011 v 14:31 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
VIDEO: Tvorba obličeje lorda Voldemorta v HP7: část 1!

Na stránkách Harry Potter: The Quest bylo odemčeno nové exkluzivní video, které ukazuje proměnu herce Ralpha Fiennese na lorda Voldemorta pomocí make-upu a vizuálních efektů ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část 1! Šestnáct screenů z tohoto videa najdete v této galerii!


Harry Potter a Relikvie smrti: část I. na DVD a Blu-ray v ČR od 15.dubna.2011!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do českých kin 14.července.2011!

Zdroj: SnitchSeeker, YouTube

POTVRZENO: Trailer na film HP7: část II. příští týden!

22. dubna 2011 v 20:12 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
POTVRZENO: Trailer na film HP7: část II. příští týden!

Jak jste se mohli dočíst už v předchozí zprávě, český oficiální facebook účet Harry Potter a Relikvie smrti byl aktualizován se zprávou, že již příští týden se dočkáme prvního oficiálního traileru na poslední film série, Harryho Pottera a Relikvie smrti: část II. (více tento článek) a teď jsme se dočkali oficiálního potvrzení od Warner Bros a americké televizní stanice ABC Family!


Trailer na Harryho Pottera a Relikvie smrti: část II. příští týden!

22. dubna 2011 v 12:33 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Trailer na Harryho Pottera a Relikvie smrti: část II. příští týden!

Že by tedy přeci jen byly poslední informace ohledně uvedení prvního oficiálního traileru na film Harry Potter a Relikvie smrti: část II. pravdivé? Vypadá to, že asi ano. Podle nové zprávy na českém oficiálním FB účtu Harry Potter a Relikvie smrti se prý totiž traileru na velkolepé finalé konečně dočkáme už příští týden! Teď už tedy zbývá jen přesné datum, které jistě v následujících dnech Warner Bros zveřejnění, pokud se tak má příští týden skutečně stát. Snad je to tedy opravdu pravda a po protahování s jeho zveřejněním se už konečně dočkáme...


Harry Potter a Relikvie smrti: část I. na DVD a Blu-ray v ČR od 15.dubna.2011!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do českých kin 14.července.2011!


Nové fotky, informace a další o videohře HP7: část 2!

21. dubna 2011 v 18:31 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Nové fotky, informace a další o videohře HP7: část 2!

Kromě zveřejnění prvního oficiálního traileru na videohru Harry Potter a Relikvie smrti: část 2 a dvou nových fotek ze hry (více tento článek), dnes Electronic Arts také aktualizovalo oficiální stránky videoher Relikvie smrti do kabátu druhé části. Videohra vyjde na PC, Playstation3, XBOX360, Nintendo Wii a také na nové Nintendo3DS! Aktualizované oficiální stránky videohry najdete tady! Níže se můžete podívat na pár zajímavých obrázků, které ukazují např. McGonagallovou branící se před obrem, promo Harryho, závěrečný souboj Harryho s Voldemortem nebo náhled obalů poslední Harry Potter videohry na motivy filmu...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Teaser trailer na videohru Harry Potter a Relikvie smrti: část 2 a další!

21. dubna 2011 v 13:10 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Teaser trailer na videohru Harry Potter a Relikvie smrti: část 2 a další

Electronic Arts je i letos s teaser trailerem rychlejší než Warner Bros, takže se dnes na svět dostal první oficiální trailer (teaser trailer) na videohru Harry Potter a Relikvie smrti: část 2! Trailer má ale bohužel "jen" něco málo přes minutu a více než polovina tohoto času (po krátkém úvodu od Emmy Watson) je věnována opakování toho, co se dělo v první části, ke konci traileru se ale přeci jen několika záběrů z poslední Harry Potter videohry na motivy filmu dočkáme, konkrétně můžete vidět bradavický hrad před a během bitvy, Harryho během bitvy, Voldemorta posilajícího do bitvy své Smrtijedy, bojující Hermionu, Harryho při boji s Voldemortem, útok obrů, McGonagallovou se studenty při boji o Bradavice, Ginny srážející kletbou Smrtijeda, Nevilla utíkajícího před Prašivcem nebo setkání Harryho a Voldemorta na Astronomické věži... Screeny z traileru najdete v této galerii!Nový photoshoot Bonnie Wright!

20. dubna 2011 v 23:18 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Nový photoshoot Bonnie Wright!

Herečka Bonnie Wright, kterou jistě znáte z Harryho Pottera jako Ginny Weasleyovou, nafotila minulý rok zatím neznámý photoshoot z něhož se ale na internet dostalo již šest fotek! Některé fotky již byly použity v časopisech jako Teen Vogue nebo Cosmo Girl... Na Bonnie v roli Ginny ve filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část II. se můžete těšit již v červenci, kdy film vstoupí do kin po celém světě.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. na DVD a Blu-ray v ČR od 15.dubna.2011!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do českých kin 14.července.2011!

Zdroj: BonnieWrightOnline

Teaser trailer na film Rise of the Planet of the Apes!

20. dubna 2011 v 16:43 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Teaser trailer na film Rise of the Planet of the Apes!

Před několika dny byl zveřejněn první oficiální trailer (teaser trailer) k filmu Rise of the Planet of the Apes, který přijde do českých kin v srpnu tohoto roku a ve kterém si zahrál jednu vedlejší roli také herec Tom Felton, známý jako Draco Malfoy z Harryho Pottera! Kromě Toma hrají ve filmu také James Franco, Andy Serkis, Brian Cox nebo Frida Pinto. Tom hraje ve filmu jednoho ze záporáků, konkrétně Dodgeho, který je synem postavy, kterou hraje Brian Cox...


VIDEO: Daniel Radcliffe vzpomíná na inspiraci a práci na natáčení HP!

19. dubna 2011 v 22:18 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
VIDEO: Daniel Radcliffe vzpomíná na inspiraci a práci na natáčení HP!

Stránky Harry Potter: The Quest odhalily další exkluzivní video, ve kterém tentokrát Daniel Radcliffe (Harry Potter) diskutuje o jeho životě na natáčení Harryho Pottera a vlivu Garyho Oldmana (Sirius Black) a Imeldy Staunton (Dolores Umbridgeová) na něj jako herce. Kromě rozhovorů s Danem můžete ve videu vidět také několik nových záběrů ze zákulisí/natáčení Harryho Pottera a Relikvií smrti (část I.) i předchozích dílů...


Harry Potter a Relikvie smrti: část I. na DVD a Blu-ray v ČR od 15.dubna.2011!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do českých kin 14.července.2011!

Zdroj: SnitchSeeker

Harry Potter a Relikvie smrti: část II. - fotky z EW ve vysoké kvalitě!

19. dubna 2011 v 15:12 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. - fotky z EW ve vysoké kvalitě!

Warner Bros včera zveřejnilo fotky z filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část 2, které ve svém novém čísle přinesl filmový magazín Entertainment Weekly ve vysoké kvalitě. Lépe si tedy můžete vychutnat šokovaného Voldemorta s Bellatrix a dalšími svými služebníky (Smrtijedy) v Zapovězeném lese, zakrváceného Nevilla s mečem Godrika Nebelvíra v ruinách bradavického hradu před zničenou Velkou síní a Harryho v trezoru Lestrangeových v Gringottbance snažícího se pomocí Nebelvírova meče dostat k poháru Helgy z Mrzimoru!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. na DVD a Blu-ray v ČR od 15.dubna.2011!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do českých kin 14.července.2011!

Zdroj: Oclumencia

Všechno nejlepší, David Tennant!

18. dubna 2011 v 22:31 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Všechno nejlepší, David Tennant!

Dnes, 18.dubna.2011 slaví své 40.narozeniny skotský herec David Tennant, který v Harry Potterovi a Ohnivém poháru ztvárnil Bartemiuse Skrka mladšího! David je znám hlavně jako seriálový herec, zahrál si např. v seriálu Komparz, ale mezi jeho budoucími filmovými projekty je například takový Hobbit nebo The Decoy Bridge!

Takže, ještě jednou všechno nejlepší Davide!

(SPOILER) Úvodní scéna z filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část 2 v HD!

18. dubna 2011 v 15:47 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
(SPOILER) Úvodní scéna z filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část 2 v HD!

Na internetu se konečně objevila úvodní scéna z filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část 2, kterou obsahuje Blu-ray Harryho Pottera a Relikvií smrti: část I. v HD kvalitě! Čtyři a půl minuty dlouhé featurette video obsahuje kromě úvodní scény také několik starších známých záběrů z teaser traileru na obě části Relikvií a sneak peeku od ABC Family a také pár poznatků producentů Davida Heymana a Davida Barrona a režiséra Davida Yatese, který také uvádí zmiňovanou úvodní scénu rozhovoru mezi Harrym a Ollivanderem nejen o Relikviích smrti...

FEATURETTE VIDEO S ÚVODNÍ SCÉNOU Z HP7: část 2 TADY!

(Jen budete muset asi nejdříve zhlédnout půlminutovou reklamu!)

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. na DVD a Blu-ray v ČR od 15.dubna.2011!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do českých kin 14.července.2011!

Zdroj: HogwartSite