Říjen 2010

Dva nové featurette videa k HP7: část I. s tuctem nových záběrů!

31. října 2010 v 12:35 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Harry, Lupin a Ginny
Dva nové featurette videa k HP7: část I. s tuctem nových záběrů!

E! Online zveřejnilo v noci dva nové featurette videa k filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přinášející tucet nových záběrů z kempování tria v lesích, ze Zobí ulice 4, Sedmi Potterů, pokusů o zničení viteálů a probírání plánu, jak by mohli získat další... Grimmauldova náměstí 12, schůze v sídle Malfoyových, setkání se Smrtijedy v londýnské kavárně, honičky s lapky... Můžeme vidět také Voldemorta s bezovou hůlkou, Harryho, Hermionu a Batyldu Bagshotovou v Godrikově dole a mnoho dalšího... samozřejmě nechybí ani tucet nových záběrů z natáčení a poznatky tria hlavních aktérů, režiséra a producentů... Video jednoduše nešetří s novými záběry a proto upozorňuji, že se jedná o dosud pravděpodobně největší spoileroidní videa k tomuto filmu. První featurette nese název THE STORY, což znamená v překladu PŘÍBĚH a druhý HORCRUXES, tedy VITEÁLY. Bohužel, druhé zmiňované video se na internet nedostalo kompletní, jeho délka by měla být stejná jako prvního, tedy přibližně čtyři a půl minuty, ale kvůli jisté chybě u E! Online se k nám dostalo jen přibližně dvě a půl minuty, takže doufejme, že se brzy Warner Bros odhodlá zveřejnit obě videa ve vysoké kvalitě a v kompletní délce. Ale i přesto, je na co se dívat!Všechno nejlepší, Molly Weasleyová!

30. října 2010 v 18:00 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Hermiona a Molly
Všechno nejlepší, Molly Weasleyová!

Dnes, 30.října.2010 slaví své 61.narozeniny Molly Weasleyová! Manželka Arthura Weasleyho, s nímž má sedm dětí: syny Billa, Charlieho, Percyho, dvojčata Freda a George, Rona a dceru Ginny... Jako dítě chodila do nebelvírské koleje na škole čar a kouzel v Bradavicích. Je členkou Fénixova řádu a účastnila se druhé kouzelnické války, ve které během bitvy o Bradavice zabila Smrtijedku Bellatrix Lestrangeovou, když její smrtící kletba těsně minula její dceru Ginny. I proto se o ní říká, že je to pravděpodobně velmi mocná čarodějka, jelikož Bellatrix se učila od samotného Pána zla, ale i přesto ji dokázala Molly porazit. Ve filmu ztvárnila Molly Julie Walters.

Takže, ještě jednou všechno nejlepší!

Oficiální stránky filmu HP7: část I. aktualizovány + 12 nových videí!

30. října 2010 v 15:05 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Harry
Oficiální stránky filmu HP7: část I. aktualizovány + 12 nových videí!

Oficiální stránky filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I. byly dnes aktualizovány s novými/upravenými sekcemi (obsahuje: O filmu, Galerie, Video, Ke stažení - týká české verze, originální mnohem více), co ale upoutá ještě větší pozornost, je dvanáct nových videí/klipů z filmu!


Videa přinášejí přibližně pětisekundové úryvky z filmu, jako např. Naginiho v sídle Malfoyových, Harryho s Hagridem na Siriusově motorce ve vzduchu, ale také na šílené jízdě tunelem, záběry z domu pana Láskoráda, Moodyho na koštěti, Harryho při nahlédnutí do Voldemortovi mysli, Dobbyho přemisťujícího Lenku a Ollivandera ze sídla Malfoyových, Harryho bojujícího s mozkomory, trio utíkající před lapky lesem, Bellatrix házející kudlu na Dobbyho, trio a Griphooka přemisťující se do Lasturové vily, Harryho utíkajícího z Ministerstva kouzel a Voldemorta s Bezovou hůlkou! Všechny videa byly před několika okamžiky nahrány jedním uživatelem na Youtube, takže si je můžete vychutnat níže - ale upozorňuji, že jsou to velké spoilery, i když jsou to jen krátké ukázky.Tři nové TV Spoty k Harry Potterovi a Relikviím smrti: část 1!

30. října 2010 v 13:30 | napsal Harry Potter |  Videa - Harry Potter
HP7 Harry
Tři nové TV Spoty k Harry Potterovi a Relikviím smrti: část 1!

Warner Bros dnes oficiálně zveřejnilo dva nové sedmnácti sekundové TV Spoty ve velmi dobré kvalitě, které ale bohužel nepřinášejí žádně nové záběry. Proto určitě více potěší třetí TV Spot, který dnes pronikl na internet, ale bohužel zatím jen v příšerné kvalitě - každopádně přináší mnoho nových záběrů, z např. Grimmauldova náměstí, kde se dokonce setkají i domácí skřítkové Dobby a Krátura, a podle diváků, kteří se zúčastnili srpnového testovacího promítání Relikvií smrti: část I. v Chicagu se bude rozhodně na co dívat, jejich společné scény budou prý velmi legrační... dále můžeme vidět rozšířené a také nové scény ze Sedmi Potterů a mnoho dalšího! Doufejme, že se brzy objeví v mnohem lepší kvalitě.David Yates nabídl Desplatovi složit hudbu k HP7: část 2!

29. října 2010 v 22:00 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Harry a Hermiona
David Yates nabídl Desplatovi složit hudbu k HP7: část 2!

Režisér David Yates, zodpovědný za poslední čtyři filmy Potterovské série, včetně obou částí Relikvií smrti, v nedávném prohlášení prozradil, že nabídl francouzskému skladateli Alexandrovi Desplatovi složit hudbu i k druhé části Harryho Pottera a Relikvií smrti! Desplat, který už složil soundtrack k první části Relikvií smrti, si prý nechal čas na rozmyšlenou... Nabídku podal Yates Desplatovi potom, co slyšel jeho skladbu k Harry Potterovi při nahrávaní v studiu Abbey Road. Konečný verdikt, o tom, kdo složí soundtrack k HP7: část II. by měl být brzy odhalen, ve hře je pravděpodobně stále i John Williams (skladatel hudby k prvním třem filmům) a možná i další dva známý Potter skladatelé - Patrick Doyle (Ohnivý pohár) a Nicholas Hooper (Fénixův řád, Princ dvojí krve)... Koho byste uvítali jako skladatele hudby k poslední Potterovce nejvíce?

PS: Celý soundtrack k HP7: část I. už ke stažení na internetu - více tento článek!

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!


Harry Potter a Ohnivý pohár už v sobotu ve 12:45 na Primě!

29. října 2010 v 18:35 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Harry Potter a Ohnivý pohár
Harry Potter a Ohnivý pohár už v sobotu ve 12:45 na Primě!

Už zítra, v sobotu 30.října.2010, ve 12:45 hodin odvysílá TV Prima čtvrtý díl Potterovské série, který je mnohými považován za jeden z nejtemnějších dílů série - Harryho Pottera a Ohnivý pohár! Tento film režíroval Mike Newell, který měl ale těžkou pozici, jelikož nastupoval po Alfonsovi Cuarónovi, jehož Vězeň z Azkabanu je dodnes mnohými považován za vůbec nejlepší film této kouzelnické série, což ale můžou zlomit Relikvie smrti, jejíž první část zavítá do kin už 18.listopadu.2010... jestli Newell dokázal navázat na výkony Cuaróna, tak to posuďte vy sami. Každopádně, pokud nemáte na zítra něco naplánovaného, tak tady máte tip!

"Z pohádky udělal režisér Mike Newell opravdu hodně temný thriller".

Když se z Ohnivého poháru vynoří jméno Harryho Pottera, stane se soutěžícím ve vyčerpávající bitvě o slávu mezi třemi kouzelnickými školami - Turnaji tří kouzelníků. Jenže Harry se do soutěže nepřihlásil - kdo to udělal za něj? Teď musí Harry čelit smrtelně nebezpečnému drakovi, divokým vodním démonům a ocitne se v začarovaném bludišti, aby se nakonec objevil v kruté společnosti Toho, jehož jméno nesmí být vysloveno. V této čtvrté filmové adaptaci série knih J.K.Rowlingové o Harry Potterovi se všechno mění. Harry, Ron a Hermiona navždy přestávají být dětmi a čelí výzvám větším, než si dokázali představit. (oficiální text)


STUPEFY.BLOG.CZ

Celý soundtrack k HP7: část I. už ke stažení na internetu!

29. října 2010 v 13:15 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Moody
Celý soundtrack k HP7: část I. už ke stažení na internetu!

Je to neuvěřitelné, ale je to tak! Není tomu tak dlouho, co se objevil seznam všech dvaceti šest skladeb a následně úryvky z nich a už dnes si můžeme všechny skladby poslechnout (a to ne úryvky ale rovnou celé)! Soundtrack je dlouhý přibližně jednu hodinu a patnáct minut a několikrát v něm můžeme slyšet i malé úryvky z legendární Hedwig Theme (ale aby jste je mohli slyšet, musíte opravdu hodně moc pečlivě poslouchat)! Pokud tedy nechcete čekat až do vydání soundtracku (pravděpodobně 16.listopad.2010) a už dnes si chcete vyslechnout všechny skladby - neváhejte a stahujte přes odkaz, který naleznete níže! Ale zároveň chci upozornit, že se vám skladby nebudou líbit tak, jako kdybyste už zhlédli film, takže vaše hodnocení skladeb půjde s největší pravděpodobností nahoru až po tom, co budete na cestě domů z kina (osobní zkušenost)...


Návod ke stažení: Zadarmo můžete stahovat pomocí Slower Download (kliknout), kde opíšete text, který se vám zobrazí a ještě jednou kliknete na Slower Download. Pak musíte počkat 15 sekund a do třetice kliknout na Slower Download a tím vám začne stahování...


Rupert a Bonnie se zúčastní japonské premiéry HP7: část 1!

28. října 2010 v 13:30 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Ron a Ginny
Rupert a Bonnie se zúčastní japonské premiéry HP7: část 1!

Podle japonské časopisu Cinema Today, se Rupert Grint (Ron Weasley) a Bonnie Wright (Ginny Weasleyová) zúčastní 17.listopadu.2010 japonské premiéry filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část 1, který do našich kin zavítá za 21 dní! K účasti se osobně pro časopis vyjádřil Rupert Grint...

"Miluji Japonsko, posledně jsem tu byl po třetím filmu a tato krajina mě opravdu fascinovala. Byla velmi odlišná v porovnání s ostatními zeměmi a fanoušci byli velmi, velmi nadšení (směje se)."

"Naposledy jsem byl v Japonsku během velmi krátkého výletu, takže bych tu tentokrát chtěl pobýt trochu déle. Relikvie smrti je zbrusu nové dobrodružství, které jste zatím v jiných filmech o Harry Potterovi neměli možnost vidět. Doufám, že se všichni těšíte!"

Kromě toho se nedávno objevila informace, že se Evanna Lynch (Lenka Láskorádová) a Matthew Lewis (Neville Longbottom) zúčastní ve Finsku, dne 4.listopadu.2010 propagační akce na podporu blížící se premiéry Harryho Pottera a Relikvií smrti: část 1!

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!


Video ze zákulisí výroby soundtracku k HP7: část 1!

28. října 2010 v 11:30 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 trio
Video ze zákulisí výroby soundtracku k HP7: část 1!

Před pár dny se objevil seznam všech dvaceti šest skladeb ze soundtracku k filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I. - více tento článek, den na to se objevily i několika sekundové úryvky z nich - více tento článek - a dnes tu máme video ze zákulisí jejich tvorby, ke které nám něco řeknou francouzský skladatel Alexandre Desplat a producenti David Barron a David Heyman. Premiéra Relikvií smrti: část I. se blíží, už za 21 dní!

Soundtrack k HP7: část I. se podle Amazonu dostane v Británii a USA do prodeje 12.listopadu.2010! Datum uvolnění soundtracku do českých prodejen zatím není známo, ale určitě se tak stanu v průběhu listopadu, před premiérou filmu...


Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!


Informace o české sběratelské DVD edici Harryho Pottera 1-4!

27. října 2010 v 22:00 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Harry Potter sběratelská edice 3DVD
Informace o české sběratelské DVD edici Harryho Pottera 1-4!

Jak už pravděpodobně víte, tak koncem července oznámilo Magic Box, že připravuje uvést do prodeje speciální Ultimátní edici prvních čtyřech filmů Harryho Pottera (Kámen mudrců, Tajemná komnata, Vězeň z Azkabanu, Ohnivý pohár), která obsahuje tři disky (jeden s filmem, druhý s už viděnými bonusy a třetí s úplně novými, dosud neviděnými bonusy) a několik sběratelských věciček, v podobě kartiček, bookletů a podobně. Její běžná cena měla být 699KČ!

Jenže nastali změny, Magic Box se nakonec rozhodlo do prodeje uvést jen zmiňované tři disky jakou sběratelskou edici, bez všech ostatních sběratelských věciček - jako např. kartičky, booklety a podobně - více fotografie níže... za běžnou cenu 299KČ, což není špatné, ale neúčast sběratelských věciček uvedených výše a na fotografiích níže určitě zamrzí, ale co se dá dělat.

ORIGINÁLNÍ VYDÁNÍ ULTIMÁTNÍ EDICE HARRYHO POTTERA 1-4

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Speciální trailer k HP7: část I. ke stažení + stránky s tapetami a avatary!

27. října 2010 v 17:20 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Harry a Hermiona
Speciální trailer k HP7: část I. ke stažení + stránky s tapetami a avatary!

Jak už mnozí z vás pravděpodobně ví, tak včera v brzkých ranních/nočních hodinách vypustilo Warner Bros Pictures prostřednictvím Yahoo! nový speciální "trailer" neboli klip, který má propagovat blížící se premiéru předposledního filmu celé kouzelnické série - Harryho Pottera a Relikvie smrti: část 1, jenž do českých kin vstoupí už za 22 dní (18.listopadu.2010) a světovou premiéru v Londýně si odbude už 11.listopadu.2010! Speciální trailer (neboli klip) nám připomněl staré časy - konkrétně nejdůležitější okamžiky z prvních šesti filmů - a přinesl reakce tří hlavních aktérů (Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint), režiséra Davida Yatese a producentů Davida Heymana, Davida Barrona k HP7: část I. a samozřejmě také pár nových záběrů z Relikvií smrti: část 1, kterých ale opravdu není mnoho... I přesto ale dokáže skvěle navnadit nedočkavé fanoušky. Dnes si můžete tento speciální "trailer" stáhnout ve vysoké kvalitě!OFICIÁLNĚ: Harry Potter a Relikvie smrti: část I. - 145 minut!

27. října 2010 v 13:20 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Ron
OFICIÁLNĚ: Harry Potter a Relikvie smrti: část I. - 145 minut!

Britská rada pro klasifikaci filmů konečně odhalila oficiální délku filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část 1, čímž se pravděpodobně už definitivě uzavírají spekulace o délce filmu, jenž poslední pocházela od IMAXU a hovořila o 147 minutách - více tento článek! Nejnovější a zároveň předposlední Potterovka bude mít podle informací od tohoto velice spolehlivého zdroje přesně 2 hodiny, 25 minut a 53 sekund - tedy 145 minut a 53 sekund, což znamená, že Relikvie smrti: část I. se prozatím stanou třetí nejkratší a pátou nejdelší Potterovkou kouzelnické série!Poslechněte si úryvky ze všech skladeb ze soundtracku k HP7: část 1!

26. října 2010 v 19:20 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Moody
Poslechněte si úryvky ze všech skladeb ze soundtracku k HP7: část 1!

Jak už víme, do role skladatele soundtracku k filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I. byl vybrán francouzský skladatel Alexandre Desplat. Nedávno jsme se dočkali seznamu všech 26 skladeb - více tento článek a mnoho fanoušků čekalo na okamžik, kdy budou na internet uvolněny úryvky/ukázky všech skladeb ze soundtracku a teď jsme se dočkali!

Pocity jsou u fanoušků smíšené, ale samozřejmě ještě není vhodné hodnotit skladby, jelikož jsme z každé zatím mohli slyšet jen pár sekund, a jak z vás určitě mnoho ví, tak po shlédnutí filmu se vám skladby zalíbí mnohem víc, než předtím (osobní zkušenost)... Pravděpodobně by jsme se ale měli připravit na nový styl hudby, než na který jsme byli zvyklí v posledních letech.


Kromě toho bylo stanoveno na Amazonu nové datum vydání soundtracku - 12.listopad.2010!


Dva nové TV Spoty k Relikviím smrti: část 1!

26. října 2010 v 15:55 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Harry a Ron
Dva nové TV Spoty k Relikviím smrti: část 1!

Na internet dnes pronikli dva nové televizní spoty k filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část 1, ale bohužel ve velmi špatně kvalitě (hlavně ten první). Více vás určitě zaujme druhý TV Spot, jelikož ten první je jen upravená verze už dříve zveřejněných spotů s jedním novým záběrem, a to z dopadení tria lapky... Více spíš tedy potěší druhý, v pořadí už 11. TV Spot, který přináší pár nových/rozšířených záběrů ze Sedmi Potterů, trio ve stanu, Hermionu útočící na navrátilce Rona, Harryho (jako Runcorn) vstup na Ministerstvo kouzel záchodem, tanec Láskorádových a další zajímavé scény...Nové oficiální video s novými záběry z HP7: část 1!

26. října 2010 v 7:25 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 trio
Nové oficiální video s novými záběry z HP7: část 1!

Yahoo! vydalo nové oficiální video, které má propagovat blížící se film Harry Potter a Relikvie smrti: část 1, který do českých kin zavítá už 18.listopadu.2010! Video začíná několika záběry z prvních šesti filmů a pokračuje krátkými poznatky režiséra Davida Yatese, producenta Davida Barrona, Daniela Radcliffa (Harry Potter), Ruperta Grinta (Ron Weasley), Emmy Watson (Hermiona Grangerová) a producenta Davida Heymana. V novém videu můžeme kromě záběrů z dosud zveřejněných ukázek vidět i několik nových scén, včetně delší verze se Sedmi Pottery (převrácení přívěsu a vyhnutí mu), můžeme vidět také Nevilla a Ginny vracející se do Bradavic a nebo Harryho a Hermionu u opuštěného domu, samozřejmě je tam ale ještě pár dalších záběrů. Dva a půl minutové video, nesoucí název ZE ZÁKULISÍ: EPICKÉ FINÁLE každopádně dokáže velmi dobře navnadit snad každého fanouška Harry Potter filmů...


Překlad:

Rubeus Hagrid: Nikdy si nedokázal něco, co bys nedokázal vysvětlit? Jsi kouzelník Harry!
Harry Potter: Co, že jsem?
Harry Potter (dopis z Bradavic): Vážený pane Pottere, s potěšením Vám oznamuji, že jste byli přijati na školu čar a kouzel v Bradavicích...
Trio (při setkání s trojhlavým psem): Ááá!!!
Dobby (domácí skřítek): Budou se dít strašlivé věci.
ZAČALO SE TO SKORO PŘED DESETILETÍM
Arthur Weasley: Sirius Black utekl z vězení v Azkabanu.
Harry Potter: Zradil si moje rodiče! Kvůli tobě jsou teď mrtví!
Harry Potter (k Hermioně): Byl to jejich přítel!
A STAL SE Z NĚJ CELOSVĚTOVÝ FENOMÉN
Dolores Umbridgeová: Já si sjednám pořádek!
lord Voldemort: Věci se mění.
Harry Potter: Když Voldemort zbrojí, chci bojovat!
Harry Potter (na Brumbála): Podívejte se na mě!
Sirius Black: Teď jste na řadě vy.
FILMOVÁ SÉRIE TÉTO GENERACE
Albus Brumbál: Už zase, musím od tebe žádat příliš, Harry.
Harry Potter: Tak bojuj, ty zbabělče! Bojuj!
SE DOSTALO DO VELKÉHO FINÁLE
Harry Potter: Expecto Patronum!
HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI: ČÁST I.
David Yates: Myslím si, že největší zajímavostí první části je fakt, že už nejsem v Bradavicích. Tentokrát je vezmeme na cestu ven a oni si připadají v tak velkém světě velmi malí. A ten svět je skutečny a velmi nebezpečný.
Kingsley Pastorek: Přicházejí, přicházejí!
Rufus Brousek: Jsou to temné časy, o tom není sporu.
lord Voldemort: Harry...
David Barron: Harry, Ron a Hermiona jsou přinuceni na útěk. Pro všechny tři je to velké cesta.
Ollivander: Sám ale tuhle válku nevybojujete, pane Pottere.
Daniel Radcliffe: Důvod, kvůli němuž podstupují tuto cestu je mnohem větší, než každý z nich, dokonce i větší než všichni tři dohromady. V stávce je mnohem víc než jejich životy.
Harry Potter: Čím déle tu zůstaneme, tím bude silnější.
Rupert Grint: Jsme na útěku, může se stát cokoliv. Každou chvíli můžeme být napadeni, nikde není bezpečno.
Emma Watson: Proto je to velmi vzrušující.
David Heyman: Musí porazit Voldemorta, aby ochránily a zachovali kouzelnický svět.
Harry Potter: Nikdo další, už nezemře. Ne kvůli mně.
Emma Watson: Až vyjdou filmy, tak žádné další Potterovky už nebudou a na natáčení je to vidět, každý se snaží ze sebe vydat všechno!
Harry Potter: Pomozte mi!
HARRY POTTER A RELIKVIE SMRTI: ČÁST I.
PRVNÍ ČÁST EPICKÉHO FINÁLE, 19.LISTOPADU
ZAŽIJTE ZNOVU KOUZLA NA BLU-RAY A DVD ROKŮ 1-6

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!

Zdroj: snitchseeker.com a můj text + překlad

Nové fotky a promo fotky z Harryho Pottera 7: část 1!

25. října 2010 v 23:05 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 trio v převleku
Nové fotky a promo fotky z Harryho Pottera 7: část 1!

Na internet pronikly nové fotky z filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I. z plakátové knihy, Harry Potter Wallart a také se objevilo několik nových promo fotek tria v již známém oblečení, ale v jiném postavení a pozicích... Na nových fotkách z plakátové knihy můžeme vidět Hermionu, Lenku na svatbě Billa a Fleur, Batyldu Bagshotovou, Bellatrix Lestrangeovou, Harryho a Hermionu zajaté lapky, Freda a George, Harryho v domě Batyldy Bagshotové při boji s Naginim, Fenrira Šedohřbeta, trio přeměněné v zaměstnance Ministerstva kouzel pomocí Mnoholičného lektvaru a další zajímavé fotky, z nichž některé jsme mohli vidět už dříve a některé jsou naopak zbrusu nové!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!


Seznam skladeb ze soundtracku k HP7: část I. odhalen!

25. října 2010 v 16:05 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Rufus Brousek
Seznam skladeb ze soundtracku k HP7: část I. odhalen!

Amazon nedávno odhalilo limitovanou/exkluzivní edici soundtracku k filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část 1, která bude podle informací obsahovat individuálně číslovaný certifikát pravosti, PremierCell Prezentaci vysoce kvalitní filmové fotografie na tvrdém kartonu s dvěma 35mm políčky z filmu - dodávané s připojitelným podstavcem, 7 palcový oboustranný vinylový disk s nahrávkami z filmu, 5.1 zvukové DVD - mix skladeb Alexandra Desplata a sedmiminutový rozhovor se skladatelem Alexandrem Desplatem a producenty Davidem Heymanem a Davidem Barronem, filmový plakát, orchestrální noty z nahrávání v Abbey Road Studios podepsané Alexandrem Desplatem, soundtrack na CD a 2.CD s dalšími skladbami... Kromě limitované edice soundtracku se níže můžete podívat také na nedávno zveřejněny oficiální obal soundtracku, na kterém je trio běžící lesem, které můžeme poznat už z hlavního plakátu Relikvií smrti: část 1!

imagebam.com imagebam.com

Kromě toho všeho na internet konečně pronikl seznam (pravděpodobně) všech skladeb, které se na soundtracku k Relikviím smrti: část I. objeví! Vděčíme za něj belgickém internetovému shopu FreeRecordShop... skladeb bude celkem dvacet šest, teď už jen zbývá doufat, že Desplat odvedl dobrou práci a čekat na první ukázky skladeb, které se v soundtracku objeví!

1. Obliviate, 2. Snape to Malfoy Manor, 3. Polyjuice Potion, 4. Sky Battle, 5. At the Burrow, 6. Harry and Ginny, 7. The Will, 8. Death Eaters, 9. Dobby, 10. Ministry of Magic, 11. Detonators, 12. The Locket, 13. Fireplaces Escape, 14. Ron Leaves, 15. The Exodus, 16. Godric's Hollow Graveyard, 17. Bathilda Bagshot, 18. Hermione's Parents, 19. Destroying the Locket, 20. Ron's Speech, 21. Lovegood, 22. The Deathly Hallows, 23. Captured and Tortured, 24. Rescuing Hermione, 25. Farewell to Dobby, 26. The Elder Wand.

Soundtrack k HP7: část I. se podle Amazonu dostane do prodeje 16.listopadu.2010!


Nový banner s Harrym k HP7: část I. zveřejněn!

24. října 2010 v 20:20 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Harry
Nový banner s Harrym k HP7: část I. zveřejněn!

Tak a dočkali jsme se i Harryho! Před pár okamžiky se na internet dostal nový banner s Harry Potterem (Daniel Radcliffe) k filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část 1! Je ve stejném/podobném grafickém stylu jako jeho dva předchůdci (Ron a Hermiona) - Harry uniká před třemi Smrtijedy (jeden z nich není moc vidět, ale je tam) londýnskou ulicí... Na všechny tři bannery se můžete podívat pomocí odkazů níže. Doufejme, že se všechny tři bannery brzy objeví ve vysoké kvalitě.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!


Nový trailer na Relikvie smrti: část I. už v pondělí?

24. října 2010 v 17:30 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Dobby
Nový trailer na Relikvie smrti: část I. už v pondělí?

Na internetu se nedávno objevila informace, která oznamuje, že si pro nás Warner Bros na pondělí připravilo nový trailer k filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část 1, který má fanoušky ještě více navnadit na blížící se premiéru, která se v Česku uskuteční už za přibližně 24 dní! Tento trailer už ale pravděpodobně nebude nasazen do kin... Informace prý pochází ze spolehlivé zdroje, ale jestli je pravdivá zjistíme až zítra nebo v úterý. Co si o tom myslíte?

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!


TV Spoty 2-8 k HP7: část I. ke stažení ve vysoké kvalitě!

24. října 2010 v 15:25 | napsal Harry Potter |  Videa - Harry Potter
HP7 trio
TV Spoty 2-8 k HP7: část I. ke stažení ve vysoké kvalitě!

Díky HogwartSite máme k dispozici odkazy ke stažení sedmi nových TV Spotů, které Warner Bros nedávno zveřejnilo společně se starším TV Spotem v upravené verzi, která neupozorňuje na 3D, ve vysoké kvalitě! Jak už většina z vás určitě ví, tak TV Spoty nám přinesli mnoho nových záběrů ze Sedmi Potterů, sídla Malfoyových, setkání se Smrtijedy v londýnské kavárně a mnoho dalších... 

(STAHUJTE POMOCÍ KLIKNUTÍ PRAVÉHO TLAČÍTKA MYŠI A "ULOŽIT CÍL/ODKAZ JAKO...)