Červenec 2010

Tom Felton o svých nových projektech a Harry Potterovi a Relikviích smrti

25. července 2010 v 11:35 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP6
Tom Felton o svých nových projektech a Harry Potterovi a Relikviích smrti

Jak už asi víte, herec Tom Felton (Draco Malfoy) se zúčastnil včera večer akce Comic Con 2010 v San Diegu, kde byly promítány dosud neviděné záběry z Harry Pottera a Relikvií smrti. A u této příležitosti se samozřejmě nezapomněl vyjádřit i k Relikviím smrti a poblahopřát Danielovi Radcliffovi (Harry Potter) k jeho 21.narozeninám.

Tom Felton

- Tom odvrátil spekulace, které říkaly, že by měl hrát ve filmech 'Grace & Danger' a 'In Between Waves', také potvrdil, že ještě stále nemá hudební kontrakt.

- Tom také prozradil, že s kapelou Six Strings nepraceuje na žádném novém albumu, ale jen dolaďují jeho písničky

- Felton oznámil, že se nezúčastní Frightfestu z důvodu, že bude mimo krajinu, ale potvrdil, že bude hrát ve filmu Rise of Apes


Souhrn informací o videohře Harry Potter a Relikvie smrti: část I.

24. července 2010 v 19:19 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 videohra
Souhrn informací o videohře Harry Potter a Relikvie smrti: část I.

Do dnešního dne nám Electronic Arts poskytlo několik zajímavých informací a materiálů k videohře Harry Potter a Relikvie smrti: část I., tak jsem se rozhodl, že zkusím udělat souhrn toho nejzajímavějšího.

- videohra bude stejně jako film rozdělena do dvou části, což znamená, že vyjdou pod názvy Harry Potter a Relikvie smrti: část I. (listopad 2010) a Harry Potter a Relikvie smrti: část II. (pravděpodobně červenec 2011)

- videohra má vstoupit do prodeje v Spojených státech amerických 9.listopadu.2010 a ve Velké Británii 19.listopadu.2010, české datum ještě nebylo oficiálně potvrzeno, ale nejvíce pravděpodobné datum je 19.listopadu.

- dostupná bude pro Windows PC a konzole Playstation 3, XBOX 360, Wii a Nintendo DS a mobily

- překvapivě nebude bohužel dostupná pro konzoli Playstation 2, EA uvedlo jako důvod, že se snaží videohru Harry Potter a Relikvie smrti rozvíjet hlavně pro konzole PS3 a XBOX360 a Playstation 2 by už hráči neposkytl to pravé kouzlo.

HP7 videohra

Nová (mini) promo fotka k Harry Potterovi 7: část II.

23. července 2010 v 22:49 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Harry a Hermiona
Nová (mini) promo fotka k Harry Potterovi 7: část II.

Na internetu byla zveřejněna nová promo fotka, kterou jsem nazval mini. A jestli se na ni podíváte, tak budete vědět proč. Tak či tak, je to nový materiál k Harry Potterovi a Relikviím smrti a rozhodl jsem se na něj upozornit. Na mini promo fotce můžete vidět Harryho a Hermionu, ale bohužel se nedá vyčíst na jakém místě. Ale s velkou pravděpodobností se jedná o fotku z druhé části.

HP7 Harry a Hermiona

Objevily se spekulace, že se jedná o fotku ze scény, kdy se trio nachází v hostinci u Prasečí hlavy s Aberforthem Brumbálem a sledují Nevilla přicházejícího z obrazu, který slouží jako tajná chodba, kterou se dá dostat do Bradavic.

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!


Nové fotky a scany Clemence Poesy

23. července 2010 v 17:36 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Clemence Poesy
Nové fotky a scany Clemence Poesy

Na stránce clemence-poesy.org byly zveřejněny dvě nové fotky a několik scanů francouzské herečky a modelky Clemence Poesy, kterou z Harry Pottera a Ohnivého poháru můžete znát jako účastnici turnaje Tří kouzelníků, Fleur Delacour. Dvě fotky pocházejí z neznámého časopisu, scany pocházejí z nejnovějšího vydání časopisu Velvet. Clemence vypadá úžasně.

imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Dva nové screeny z videohry Harry Potter 7: část I.

23. července 2010 v 13:01 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Smrtijedi videohra
Dva nové screeny z videohry Harry Potter 7: část I.

Na oficiální FACEBOOK stránce videohry Harry Potter a Relikvie smrti: část I. byly zveřejněny dva nové screeny z videohry na kterých můžete vidět Smrtijedy sesílající kletby na Ministerstvu kouzel a Harryho sesílajícího Patrona na mozkomory. Už dříve byl zveřejněn screen, na kterém Harry bojuje v Godrikově dole se Smrtijedem.

imagebam.com imagebam.com


Emma Watson už i na Facebooku!

23. července 2010 v 11:47 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Emma Watson
Emma Watson už i na Facebooku!

Herečka Emma Watson (Hermiona Grangerová) si, jak už víte nedávno založila svůj oficiální Twitter účet, čímž následovala i ostatní Potterherce, ale to není všechno! Včera na svém oficiálním Twitter účtu oznámila, že si založila i svoji oficiální FACEBOOK stránku! Což znamená, pro každého jejího fanouška, který má svůj FACEBOOK, že si ji můžete přidat!

"Ahoj všichni, jen chci abyste věděli, že mě odteď můžete najít i na FACEBOOKU, na této adrese. Tak ahoj příště, Emma x"

Emma Watson nezapomněla na svůj FACEBOOK samozřejmě napsat zprávu, na které potvrzuje, že se doopravdy jedná o její účet.

"Ahoj všichni znovu. Tento účet je doopravdy můj. Vaše Emma x"


Všechno nejlepší, Daniel Radcliffe!

23. července 2010 v 11:29 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Harry
Všechno nejlepší, Daniel Radcliffe!

Dnes, 23.července.2010 slaví své 21.narozeniny herec Daniel Radcliffe, celým jménem Daniel Jacob Radcliffe. Jak určitě všichni víte, Daniel ztvárňuje nebojácného nebelvírského hrdinu v Harry Potterovi. Je to neuvěřitelné, ale od doby, kdy dostal v Potterovkách roli Harryho uplynulo už více než deset let. Dan zvárnil Harryho ve všech osmi filmech, jenž poslední dva brzy vstoupí do kin pod názvy - Harry Potter a Relikvie smrti: část I. a Harry Potter a Relikvie smrti: část II. - listopad 2010 a červenec 2011.

Kromě role Harryho si zahrál i v jiných filmech, jako např. Prosincoví kluci a také v televizním filmu Legenda o mém synovi, ale ty moc neoslnily. Hercem chtěl být už od pěti let, jenže na první roli si musel ještě počkat. První větší roli si zahrál ve filmu David Copperfield v roce 1999, na natáčení se střetl i s herečkou Maggie Smith, s kterou se setkal i v Harry Potterovi, kde Maggie ztvárňuje profesorku Minervu McGonagallovou. Poté získal roli ve filmu Agent z Panamy, ale na svou životní roli si musel ještě malou chvíli počkat. Největší životní role konečně přišla! Daniel dostal roli v Harry Potterovi a Kameni mudrců, což je první díl celé Potterovské ságy. Kámen mudrců je pod vedením režiséra Chrise Columbuse, který už má zkušenosti s úspěšnou komedií Sám doma. Harry Potter sklízí neskutečný úspěch, a tak tomu je i do dnes. V červnu se musel Radcliffe definitivně rozloučit s postavou Harryho Pottera, ale už teď má do budoucna připraveno několik zajímavých rolí. Takže přeji všechno nejlepší a hodně štěstí při tvých nových projektech.

VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

Připravuje Rowlingová dalšího Pottera?

22. července 2010 v 17:54 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Harry Potter a Relikvie smrti kniha
Připravuje Rowlingová dalšího Pottera?

Spisovatelka J.K.Rowlingová, která je autorkou Harryho Pottera byla nedávno viděna v kavárně Costa Coffee v Bruntsfieldu, kde napsala první Potterovku sedmidílné série, Harryho Pottera a Kámen mudrců s notebookem a ochrankou. Podle zpráv poskytovala ochranka Joanne soukromí při psaní a Rowlingová prý byla otočená zády ke stěně, takže zvědavé oči nic nevykoukaly. Teď tu tedy zůstává otázka, na čem asi pracuje. Jsou tu hned tři možnosti - Harry Potter encyklopedii, osmé Potterovce nebo na něčem úplně novém, tak co myslíte?


První snímky Harry Potter rekvizit z akce Comic Con!

22. července 2010 v 11:47 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Harry
První snímky Harry Potter rekvizit z akce Comic Con!

Právě dnes se začíná v San Diegu akce Comin Con, na které budou promítány dosud neviděné záběry z Harryho Pottera a Relikvií smrti a k vidění budou i rekvizitu z filmu, a v sobotu se navíc ukáže na prezentaci Relikvií smrti i herec Tom Felton (Draco Malfoy). Před několika chvilkami byly zveřejněny úplně první snímky, na kterých můžete vidět mnoho rekvizit, hlavně z Relikvií. Jedná se např. o Bezovou hůlku, viteály lorda Voldemorta - konkrétně pohár Helgy z Mrzimoru, Zmijozelův medailonek, prsten Rojvola Gaunta, deník Tomma Radlea probodnutý zubem Baziliška a také diadém Roweny z Havraspáru. Další snímky ukazují Harryho famfrpálové příslušenství (koště, camrál, potlouky, zlatonku), obraceč času a další zajímavé rekvizity.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Tom Felton se zúčastní Comic Con a také Ring*Con s dalšími Potter hvězdami

22. července 2010 v 11:10 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Draco Malfoy
Tom Felton se zúčastní Comic Con a také Ring*Con s dalšími Potter hvězdami

Na acki Comic Con v San Diegu, kde mají být promítány dosud neviděné záběry z Harry Pottera a Relikvií smrti se přeci jen bude nacházet nějaký herec z Potterovek, a je ním Tom Felton, Potter fanouškům známý jako student zmijozelské koleje, Draco Malfoy. Tuto informaci potvrdil oficiální Twitter Harryho Pottera.

"Je nám potěšením vám oznámit, že herec Tom Felton se zúčastní prezentace Relikvií smrti na Comin Con už tuto sobotu!"

Dále bylo oznámeno, že Tom Felton se zúčastní i akce Ring*Con s dalšími Potter hvězdami, Natalií Tena (Nymphadora Tonksová), Georgem Harrisem (Kingsley Pastorek), Nickem Shrimem (Zachariáš Smith) a Louisem Cordicem (Blaise Zabini). Akce se uskuteční od 15.-17.října.2010 v Maritim hotelu, v německém Bonnu.


Všechno nejlepší, Rhys Ifans!

22. července 2010 v 10:52 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Xeno Láskorád
Všechno nejlepší, Rhys Ifans!

Dnes, 22.července.2011 slaví své 42.narozeniny welšský herec Rhys Ifans. Rhyse uvidíme v první části Harry Pottera a Relikviích smrti tento rok v listopadu jako otce Lenky Láskorádové, Xenophiliuse Láskoráda. Rhyse jste letos mohli vidět i ve filmu Kouzelná chůva a Velký třesk jako strýčka Billa a po předposledním filmovém Harry Potterovi i ve filmu Greenberg, kde si zahrál i s Benem Stillerem. Dále si Ifans zahrál ve filmech Pan Nikdo, Piráti na vlnách, Hannibal - Zrození, Královna Alžběta: Zlatý věk a ještě v mnoha dalších filmech.

Takže, ještě jednou přeji všechno nejlepší!

Phelpsovi propůjčí svoje hlasy Fredovi a Georgovi k videohrě HP7

21. července 2010 v 18:37 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Fred a George Weasleyovi
Phelpsovi propůjčí svoje hlasy Fredovi a Georgovi k videohrě HP7

Společnost Electronic Arts., která má na starosti videohry Harryho Pottera poskytla informaci, že postavy dvojčat Freda a George Weasleyových budou nadabovány přímo jejich filmovými aktéry, což znamená Jamesem a Oliverem Phelpsovými. Další zpráva už nepotěšila, Harry Potter a Hermiona Grangerová nebudou nadabovány Danielem Radcliffem a Emmou Watson, ale nám to v podstatě může být jedno, nejvíc by mě a určitě mnoho dalších fanoušků Harry Potter videoher totiž zajímalo jestli bude hra nadabována do češtiny stejně jako Fénixův řád, nebo bude jen s titulky jako Princ dvojí krve, to pravděpodobně zůstane otázkou až do listopadu.

Hra by měla být připravena vstoupit do prodeje 19.listopadu.2010!


Všechno nejlepší, Jamie Waylett!

21. července 2010 v 14:39 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Vincent Crabbe)
Všechno nejlepší, Jamie Waylett!

Dnes, 21.července.2010 slaví své 21.narozeniny herec a pěstovatel marihuany Jamie Waylett, kterého kromě incidentu s pěstováním marihuany znají Potter fanoušci také jako studenta zmijozelské koleje ve škole čar a kouzel v Bradavicích, Vincenta Crabbea.

Jamieho v poslední Potterovce, Harry Potterovi a Relikviích smrti: část II. neuvidíme kvůli skandálnímu incidentu, ke kterému se přiznal minulý rok v červenci těsně před premiérou Harry Pottera a Prince dvojí krve, Warner Bros. tehdy, vyhlásilo, že v Harry Potterovi takové lidi nechce a scénář změnily tak, aby v sedmé Potterovce nezahynul v Komnatě nejvyšší potřeby Crabbe, ale Goyle, a Crabba kompletně odstranily ze scénáře. I přesto přeji hodně štěstí, zdraví a úspěchů v životě, a také samozřejmě už žádné podobné či jiné skandály.

Nové promo fotky k Harry Potterovi 4

20. července 2010 v 20:05 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Promo fotky HP4
Nové promo fotky k Harry Potterovi 4

OCLUMENCIA zveřejnila nové promo fotky také ke čtvrté Potterovce, Harry Potterovi a Ohnivému poháru, na nichž můžete vidět Gabrielle Delacourovou, Vincenta Crabbea, Hermionu Grangerovou, Seamuse Finnigana, Viktora Kruma, Cedrica Diggoryho a také Cho Changovou. Jsou opravdu úžasné.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Všechno nejlepší, Jeff Rawle!

20. července 2010 v 18:47 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Jeff Rawle
Všechno nejlepší, Jeff Rawle!

Dnes, 20.července.2010 slaví své 59.narozeniny anglický herec Jeff Rawle. Jeffa můžete znát ze čtvrté Potterovky, Harryho Pottera a Ohnivého poháru jako otce účastníka turnaje Tří kouzelnických škol Cedrica Diggoryho, Amose Diggoryho. Dále můžete Rawlea poznat z televizních filmů jako např. Doctor Who, Vír budoucnosti, lhář Billy a další.

Takže, ještě jednou všechno nejlepší!

Nové úžasné promo fotky k Harry Potterovi 6

20. července 2010 v 15:38 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Promo fotky HP6
Nové úžasné promo fotky k Harry Potterovi 6

OCLUMENCIA zveřejnila jedenáct nových úžasných promo fotek k šesté Potterovce, k Harry Potterovi a Princi dvojí krve. Na promo fotkách můžete vidět Harryho, Hermionu, Rona, Bellatrix Lestrangeovou, profesora Horácia Křiklana, Fenrira Šedohřbeta, Draca Malfoye, Nymphadoru Tonksovou a také mladého Toma Raddlea/lorda Voldemorta. Jsou opravdu úžasné.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Matt Lewis o drastické změně Nevilla v Relikviích smrti

20. července 2010 v 11:36 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Neville Longbottom - Matthew Lewis
Matt Lewis o drastické změně Nevilla v Relikviích smrti

Herec Matthew Lewis hovořil v nejnovějším rozhovoru o drastické změně své postavy, Nevilla Longbottoma v Harry Potterovi a Relikviích smrti. Už to není ten jedenáctiletý, plachý a šikanovaný chlapec, ale sedmnáctiletý muž, který je připraven bojovat.

O ne/používání falešných zubů a uší:
"Falešné zuby a uši byly hned to první, co jsem neměl už vícekrát použít, hned po vestě s tukem. Myslím si, že se budu v posledním filmu více líbit."

"Mě to nevadí, nosit všechny tyto věci, protože to je vhodné pro jeho charakter. Tentokrát je trochu otlučený a zakrvácený, a žije v komnatě."

O drastické změně Nevillova charakteru:
"Neville byl plachý, zranitelný, zanedbaný, ponižovaný a rozzlobený. Za ta léta ale dozrál, a v sedmém roce je z něj už úplně jiný člověk. Je z něho odporový vůdce, který chce jít a bojovat, a udělat správnou věc. Dostal více hrdinství, má srdce, odvahu a je věrný. Sice ještě stále není dokonalý, ale vidí skrze to, co je důležité."

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!


Nová fotka z videohry HP a Relikvie smrti: část I. ukazuje Harryho v Godrikově dole

20. července 2010 v 11:10 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Harry Potter 7: část 1 - videohra
Nová fotka z videohry HP a Relikvie smrti: část I. ukazuje Harryho v Godrikově dole

Oficiální Facebook stránka videohry Harry Pottera a Relikvií smrti: část I. byla aktualizována s novou promo fotografií, kde vidíme Harryho v Godrikově dole při souboji se Smrtijedem. Grafika vypadá perfektně, ještě lépe než u předchozích fotek, takže je vidět, že EA na ní stále pracuje a určitě se máme na co těšit. Jediným problémem bude cena, která není nijak malá, hlavně pro ty co mají konzole PS3 (můj případ) nebo XBOX 360, no... asi půjdu vyloupit Gringottovic banku.

imagebam.com


Bonnie Wright na premiéře Toy Story 3

19. července 2010 v 12:16 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP6 Ginny
Bonnie Wright na premiéře Toy Story 3

Herečka Bonnie Wright, která v Harry Potterovi ztvárňuje Ginny Weasleyovou (později Potterovou) se zúčastnila včera večer after párty v Londýně, v Whitehallských zahradách na příležitost premiéry filmu Toy Story 3, jinak známý také jako Příběh hraček 3. Z akce byly pořízeny i tři fotky Bonnie, na které se můžete podívat pomocí odkazů níže.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Příběh hraček 3 se v českých kinech a 3D kinech promítá už od soboty, 17.července.2010.


Matt Lewis na London Film & Comic Con 2010

19. července 2010 v 11:44 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Matt Lewis a Mike Tyson
Matt Lewis na London Film & Comic Con 2010

Herec Matthew Lewis, nám známý z Potterovek jako Harryho nebelvírský spolužák a kamarád Neville Longbottom se o víkendě zúčastnil akce London Film & Comic Con 2010. Na akci se odfotografoval i s boxerskou legendou, Mikem Tysonem a také s několika jeho fanoušky. Na fotografie se můžete podívat pomocí odkazů níže.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com