Červenec 2010

Harry Potter páry soutěží v anketě Votorama MTV!

31. července 2010 v 20:33 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Harry a Hermiona
Harry Potter páry soutěží v anketě Votorama MTV!

Nejnovější MTV blog s názvem Votorama uskutečnil průzkum veřejného mínění. A tentokrát můžete podpořit i Harryho Pottera! V anketě "Nejroztomilejší/nejoblíbenější pár v literatuře" můžete hlasovat hned pro dva zástupce. Buď pro Rona Weasleyho s Hermionou Grangerovou, nebo pro Harryho Pottera s Ginny Weasleyovou. Nejblíže je zatím k vítězství pár Ron Weasley a Hermiona Grangerová, který je první s 44,3%, na druhé pozici je s 36,0% pár zastupující Twillight ságu, Edward s Bellou, třetí pozice patří Harrymu s Ginny, kteří tuto pozici ale hájí jen s 11,5%. Překvapivé ale je, že až na čtvrté pozici se nachází asi nejznámější pár, Romeo a Julie, a to s pouhým 1,9%. Svůj nejoblíbenější pár můžete podpořit zde. (Stačí jen kliknout na VOTAR u vámi vybraného páru a opsat text.) Tak co, pro koho jste hlasovali?


Všechno nejlepší, Richard Griffiths!

31. července 2010 v 16:41 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Vernon Dursley
Všechno nejlepší, Richard Griffiths!

Dnes, 31.července.2010 neslaví narozeniny jen J.K.Rowlingová (45.narozeniny) a Harry Potter (30.narozeniny), ale také anglický herec Richard Griffiths, kterého můžete z Potterovek znát jako neoblíbeného strýce Harryho Pottera, Vernona Dursleyho. Dnes slaví své 63.narozeniny! Prozatím jsme ho mohli vidět v Kameni mudrců, Tajemné komnatě, Vězni z Azkabanu a Fénixově řádu. V Ohnivém poháru a Princi dvojí krve se rodina Dursleyových neobjevila kvůli nedostatku času ve filmu. Každopádně, určitě nepřijdeme o rodinu Dursleyových v první části Relikvií smrti.

Richard si kromě role strýce Vernona v Harry Potterovi zahrál i ve filmech jako Baletní střevíčky, kde se setkal i s herečkou Emmou Watson (Hermiona Grangerová), Venuše, Krása na scéně, Ospalá díra, Pohádky na dobrou noc, Gándhí a ještě v mnoha dalších filmech.

Takže, ještě jednou všechno nejlepší!

Všechno nejlepší, Harry James Potter!

31. července 2010 v 12:17 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Harry Potter
Všechno nejlepší, Harry James Potter!

Dnes, 31.července.2010 neslaví narozeniny jen autorka J.K.Rowlingová, ale i samotní fiktivní postava, brýlatý čaroděj s jizvou na čele, Harry James Potter! Syn Jamese a Lilly Potterových, student nebelvírské koleje, chytač nebelvírského famfrpálového týmu, člen/zakladatel Brumbálovy Armády, Vyvolený, který nadobro porazil nejtemnějšího čaroděje všech dob, lorda Voldemorta! A nezapomeňme, také manžel Ginny Weasleyové a otec Albuse Severuse, Jamese Siruse a Lilly Lenky Potterových. Dnes slaví už své 30.narozeniny!

Harry James Potter je hlavní postava stejnojmenné série od spisovatelky J.K.Rowlingové. Narodil se v Godrikově dole. Jeho rodiči byli James Potter a Lily Potterová (roz. Evansová). Byli však zavražděni zlým černokněžníkem jménem lord Voldemort. Harry útok přežil a byl vychováván u své tety a strýce. Vernon a Petunie Dursleyovi i jejich syn Dudley Dursley byli mudlové, toho nejhoršího druhu a chovali se k Harrymu skoro celých deset let jako ke kusu hadru. Mezi čaroději je známou celebritou. Ačkoliv téměř nikdo (včetně něho) neví, jak to udělal, stal se nejen jediným, kdo přežil Voldemortův útok kletbou "Avada Kedavra", ale navíc přitom Voldemorta těžce zranil. Později se dozví, že důvodem jeho přežití byla oběť jeho matky. Navíc bylo předpovězeno, že Harry a Voldemort jsou spojeni věštbou, podle níž ani jeden z nich nemůže žít, jestliže druhý zůstává naživu, tedy že jeden musí zabít druhého (existence této kletby byla také důvodoem Voldemortova útoku na něj). Ve filmu Harryho ztvárnil Daniel Radcliffe. (wikipedia.org)

Takže, ještě jednou všechno nejlepší, Harry!

Všechno nejlepší, Joanne Kathleen Rowlingová!

31. července 2010 v 11:27 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
J.K.Rowlingová
Všechno nejlepší, Joanne Kathleen Rowlingová!

Dnes, 31.července.2010 slaví své 45.narozeniny autorka Joanne Kathleen Rowlingová! Ano, je to ona, to Joanne napsala příběh o brýlatém mladém čaroději s jizvou na čele, o Harry Potterovi. Je to neuvěřitelné jak čas běží, ale je to už třináct let, co vydala první knížku s podtitulem Kámen mudrců, opravdu je to tak! Celkově vydala sedm dílů o Harry Potterovi nesoucí podnázvy - Kámen mudrců, Tajemná komnata, Vězeň z Azkabanu, Ohnivý pohár, Fénixův řád, Princ dvojí krve a Relikvie smrti. Dále napsala ještě tři doplňkové knihy, byly tři - Famfrpál v průběhu věků, Fantastická zvířata a kde je najít a Bajky Barda Beedleho. Jsou spekulace, že pracuje na nějakém novém příběhu nebo na Harry Potter encyklopedii, ale bohužel se toho více neví.

Takže, ještě jednou přeji všechno nejlepší, Joanne a děkuji!

Nové fotky z propagace Harryho Pottera na Comic Con 2010

30. července 2010 v 21:21 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Comic Con
Nové fotky z propagace Harryho Pottera na Comic Con 2010

Díky facebook stránce věnované posledním dvou filmům Potterovské ságy: Harry Potterovi a Relikviím smrti: část I. a II. máme několik nových fotek z akce Comic Con 2010, kde bylo k vidění hned několik rekvizit z filmů, což byl hned druhý trhák po pětiminutové ukážce z Relikvií smrti, která se na internet prozatím nedostala ještě ani v pirátské verzi. Každopádně, na fotkách můžete vidět mnoho kostýmů, mezi nimiž nechybí např. ani šaty Hermiony známé z Ohnivého poháru. Máme nové fotky Voldemortových viteálů z detailnějších pohledů (všimněte si např. krve na baziliščím zubu). Na dalších fotkách si můžete všimnout velkých bust Voldemorta a Harryho, ministerských oběžníků, lístku na bradavický expres a ještě mnoho dalších rekvizit. Všimněte si také plakátu Bellatrix jako hledané nebo Harryho jako Nežádoucího č.1, k viděni je toho opravdu mnoho.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!


Warner Bros připravuje s Rowlingovou rozlučkový večírek

30. července 2010 v 16:39 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 trio
Warner Bros připravuje s Rowlingovou rozlučkový večírek

Je to už měsíc, co oficiálně skončilo natáčení Harryho Pottera a Relikvií smrti. Podle informací od bulvárního deníku The Sun, připravuje společnost Warner Bros s autorkou série knih o brýlatém čaroději, J.K.Rowlingovou velký rozlučkový večírek pro herecké obsazení a štáb.

Podle informací se večírek uskuteční v Leavesden studiu, ve kterém se natáčely filmy o Harry Potterovi. Na večírku určitě nebudou chybět Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, kteří ve filmových Potterovkách ztvárňují Harryho Pottera, Hermionu Grangerovou a Rona Weasleyho. Mezi vzácnými hosty by se měla nacházet i první dáma Spojených státu amerických, Michelle Obamová, která by měla přijít i se svými dcerami, které jsou velkými fanynkami Harryho Pottera.

Informaci zatím raději berte jako fámu, dokud nebude potvrzena Warner Bros nebo nějakým důvěryhodnějším zdrojem.


Všechno nejlepší Frances de la Tour!

30. července 2010 v 12:12 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Madam Maxime
Všechno nejlepší Frances de la Tour!

Dnes, 30.července.2010 neslaví narozeniny jen fiktivní postava z Harryho Pottera, Neville Longbottom - více zde - ale i anglická herečka Frances de la Tour, kterou můžete poznat z Harryho Pottera a Ohnivého poháru jako ředitelku školy čar a kouzel v Krásnohůlkách, Madam Olimpe Maxime. Dnes slaví už své 66.narozeniny! Madam Maxime by měla herečka ztvárnit i v první části Harry Pottera a Relikvií smrti, kde by se měla objevit na svatbě Billa a Fleur.

Frances si kromě role v Harry Potterovi zahrála i ve filmech jako Alenka v říši divů, Kniha přežití a dalších. Má zkušenosti také s TV filmy jako Hercule Poirot: Smrt na Nilu, Slečna Marplová: Není kouře bez ohýnku, Smysluplná vražda a podobně.

Takže, ještě jednou všechno nejlepší!

Všechno nejlepší, Neville Longbottom!

30. července 2010 v 11:48 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Neville Longobottom
Všechno nejlepší, Neville Longbottom!

Dnes, 30.července.2010 slaví své 30.narozeniny fiktivní postava ze série knih o brýlatém čaroději Harry Potterovi od autorky J.K.Rowlingové, Neville Longbottom! Odvážný nebelvírský student, člen Brumbálovy Armády, účástník závěrečné bitvy a později učitel bylinkářství na škole čar a kouzel v Bradavicích. Ve filmech ho ztvárňuje Matthew Lewis, který v nedávném rozhovoru popsal jak se jeho postava změnila:

"Neville byl plachý, zranitelný, zanedbávaný, ponižovaný a rozzlobený. Za ta léta ale dozrál, a v sedmém roce je z něj už úplně jiný člověk. Je z něho odporový vůdce, který chce jít a bojovat, a udělat správnou věc. Má srdce bojovníka, odvahu a je věrný. Sice ještě stále není dokonalý, ale vidí skrze to, co je důležité."

Takže, ještě jednou všechno nejlepší!

Třímetrový mozkomor na Harry Potter výstavě v Ontariu

29. července 2010 v 19:19 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP Exhibition Ontario
Třímetrový mozkomor na Harry Potter výstavě v Ontariu

V současné době se ve vědeckém centru v Ontariu, Toronto koná do 22.srpna.2010 Harry Potter výstava, kde je možné vidět mnoho rekvizit z filmů a dnes tu máme fotku třímetrového mozkomora, který je v Ontariu vystaven také. Podle následující zprávy pochází třímetrová figurína/rekvizita mozkomora přímo z Leavesden studia, kde se filmy o Harry Potterovi natáčí:

"Přímo z Leavesden Studia v Londýně, kde se natáčí filmy o Harry Potterovi přichází rekvizita, která určitě rozruší všechny Harry Potter fanoušky v Torontu. Vznášející se, třímetrová, inkoustově černá nestvůra, známá jako mozkomor byla dovezena na výstavu, která se momentálně koná ve vědeckém centru v Ontariu."

imagebam.com

Další fotky z Harry Potter výstavy v Ontariu, které byly pořízeny ještě v dubnu za účasti bratrů Jamese a Olivera Phelpsových (Fred a George Weasleyovi) najdete v této galerii. Kdo v nejbližší době plánuje zajet na dovolenou do Toronta, tak si může zakoupit vstupenky zde. Akce se bude konat do 22.srpna.2010!


Daniel Radcliffe o své nové roli ve filmu Žena v černém

29. července 2010 v 13:16 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Harry
Daniel Radcliffe o své nové roli ve filmu Žena v černém

Herec Daniel Radcliffe, kterého každý Potter fanoušek zná jako Harryho Pottera se připravuje na svou novou roli ve filmu Žena v černém, kde ztvární Arthura Kippse. Ke své nové roli poznamenal, že se bude drasticky lišit od Harryho Pottera a bude mladým otcem, takže je to pro něj velká výzva a možnost konečně ukázat, že ho nemusí každý brát jen jako mladého obrýleného kouzelníka s hůlkou.

"Práce mě nejlépe zabaví v tomto podivném období. Vím, že je to trochu perspektivní, ale je to lepší než se poflakovat a vzpomínat na staré časy "Ach, jak mi všichni chybí". Takže jsem docela rád, že mě čeká něco nového, další výzva."

"Když jsem se poprvé setkal s našim režisérem Jamesem Watkinsenem, tak mi odrecitoval Stanleyho Kubricka, který řekl, že všechny filmy o posmrtném životě nebo o duchách jsou přirozeně potěšující", řekl Radcliffe. "Něco v tom bude a na náš příběh to sedí, i když je to horor a je to velmi děsivé. Příběh je i o ztrátě a zármutku. Četl jsem to v letadle a nevím co si o mě mysleli lidé okolo, protože jsem sebou furt mrskal a lapal po dechu."

"Lide mě většinou stále viděli jen s brýlemi, ale to se v tomto filmu změní", říká Radcliffe.

"Musím přiznat, že mi to trochu dělá starosti, ale bude to pro mě výzva, vypadat jako mladý otec. Pokud se mi to podaří, definitivně mě to odtrhne od Harryho", řekl Radcliffe. Tento scénář je tak skvělý a postavy tak jasné, že ten tlak diváku na moji odlišnost, kterou budou tak moc očekávat nebude až tak moc velký, asi víte jak to myslím. Jinými slovy, když se lidé vžijí do toho příběhu a budou ho bedlivě sledovat, tak doufám, že o mě přestanou přemýšlet."


Emma Thompson dostane hvězdu na hollywoodském chodníku slávy!

28. července 2010 v 17:09 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Sibylla Trelawneyová
Emma Thompson dostane hvězdu na hollywoodském chodníku slávy!

Herečka Emma Thompson, která v Harrym Potterovi ztvárňuje učitelku jasnovidectví, Sibyllu Trelawneyovou dostanou svou vlastní hvězdu/dlaždici na hollywoodském chodníku slávy, 6.srpna.2010!

Emma Thompson se narodila v roce 1959 ve Velké Británii a studovala Cambridge University. Svoji kariéru začínala v divadla jako herečka a také scénáristka. Během svoji kariéry získala mnoho ocenění. Mezi nejcennější patří dva Oscary, jeden získala za nejlepší ženský herecký výkon, který předvedla ve filmu Howard End, druhý za scénář k filmu Rozum a cit.

Emmě blahopřeji k tomuto dalšímu úspěchu a přeji ještě mnoho dalších úspěchů. Také připomínám, že v březnu herečka potvrdila, že se objeví v Relikviích smrti. Takže doufejme, že Warneři nevystřihnou scénu, kdy profesorka Trelawneyová hází po Smrtijedech věštící koule.

PS: Chci vám oznámit, že francouzské Warner Bros oznámilo, že zpráva, která hovořila o uvolnění teaser traileru k první části Relikvií není pravdivá - více zde.


Falešná fáma: Teaser trailer k první části Relikvií smrti už v srpnu!

28. července 2010 v 13:10 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Harry a Hagrid
Falešná fáma: Teaser trailer k první části Relikvií smrti už v srpnu!

Máme zajímavou informaci od francouzského Warner Bros. Podle informace se dne 20.srpna.2010 prý dočkáme oficiálního teaser traileru k první části Harryho Pottera a Relikvií smrti. Tyto informace jsou z následující zprávy francouzského WB:

"Můžeme vám potvrdit, že nemáme v plánu uvolnit pětiminutovou ukázku z Comic Con pro šiřší veřejnos. Ale nemusíte zoufat, připravujeme uvolnit oficiální teaser trailer k Harry Potterovi a Relikviím smrti: část I. na internet, a promítán by měl být v kinech s filmem Piranha 3D, dne 20.srpna."

V případě, že je tato zpráva pravdivá, můžeme trailer očekávat už den předtím na internetu, což znamená 19.srpna.2010! Každopádně, zatím berte tuto zprávu jako fámu.

Dále vás chci upozornit na možnost zakoupit si tričko s Harrym jako Nežádoucím č. 1, zakoupit si jej můžete na tomto odkazu.

AKTUALIZACE:
Warner Bros právě oznámilo, že nikdy takovou zprávu nevydalo, takže tato informace je falešná!


Ultimate edition Harry Pottera bude i v Česku!

27. července 2010 v 22:15 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP Ultimate edition
Ultimate edition Harry Pottera bude i v Česku!

Tak to je asi nejlepší zpráva za poslední dobu! Alespoň podle informací od českého poskytovatele DVD FilmCity.cz se konečně dočkáme rozšířené verze, známé také jako ULTIMATE EDITION Harryho Pottera. A dočkat se máme hned prvních čtyřech filmů, ale vypadá to, že překvapivě vyjdou jen na DVD, takže na majitele Blu-ray se nejspíš pozapomnělo! Už minulý rok v listopadu byly v mnoho velkých zemích do prodeje uvedeny první dva díly. Tento rok mají v Americe, v říjnu vyjít další dva. A u nás se jich dočkáme taky, sice později, ale s českým dabingem i titulky! Dne 24.listopadu.2010 mají vstoupit do prodeje první dva díly s podnázvy - Kámen mudrců a Tajemná komnata, 15.prosince zase Vězeň z Azkabanu a Ohnivý pohár! Jejich předprodejní cena na FilmCity je 629,-, ale běžná cena je 699,-! Je to neuvěřitelné, ale ještě nedávno distributor tyto spekulace odrazoval, ale jak vidíte, nemožné se stalo skutečností! A myslím si, že vím, co bude chtít každý Potter fanoušek pod vánoční stromeček.

Před-koupit si je můžete na těchto odkazech:
Harry Potter a Kámen mudrců - zde
Harry Potter a Tajemná komnata - zde
Harry Potter a Vězeň z Azkabanu - zde
Harry Potter a Ohnivý pohár - zde


Všechno nejlepší, Rade Sherbedgia!

27. července 2010 v 18:03 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Gregorovič
Všechno nejlepší, Rade Sherbedgia!

Dnes, 27.července.2010 slaví své 63.narozeniny srbský herec a režisér Rade Sherbedgia, který byl obsazen do první části Harryho Pottera a Relikvií smrti (listopad 2010) do role slavného evropského výrobce hůlek, Gregoroviče. Kromě role Gregoroviče v Relikviích smrti si zahrál i ve filmech jako Karanténa, Oko, Zlodějská partie, Odstřelovač, Vzpoura v Seattlu, Batman začíná, Je to jasné příteli?, Podfu(c)k, Spalující touha, Sigmata, Pražský duet a ještě v mnoha dalších filmech.

Takže, ještě jednou všechno nejlepší!

Daniel Radcliffe o Comic Con, narozeninách a konci natáčení HP7

27. července 2010 v 12:31 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Harry Potter
Daniel Radcliffe o Comic Con, narozeninách a konci natáčení HP7

Asi každý fanoušek Harryho Pottera, který si udělal čas na akci Comic Con v San Diegu očekával, že na promítání dosud neviděných záběrů z Harry Pottera a Relikvií smrti se objeví kromě Toma Feltona (Draco Malfoy) i herec Daniel Radcliffe (Harry Potter), který nedávno oslavil své 21.narozeniny v Ruském Petrohradě.

V rozhovoru se Daniel omlouval všem svým fanouškům, kteří přišli do San Diega na akci Comic Con za svoji absenci. "Nikdy jsem na Comic Con nebyl a chci to zažít". Tak možná za rok Dane, kdy by se na Comic Con mohla konat propagace k druhé části Relikvií.

Narozeniny byly prý fantastické a strávil je v ruském Petrohradě, kde si to podle jeho slov náramně užil. "Je to nejspíš nejkrásnější, nejúžasnější a nejlepší město v kterém jsem kdy byl. Bylo to naprosto úžasné. Šel jsem tam s dvěma přáteli a bylo to skvělé."

Moc ho překvapilo, když mu reportér řekl, že fanoušci byly hodně zklamaní z jeho absence na Comic Con. "Opravdu, ach bože, to jsem netušil!

O konci natáčení Relikvií nedokázal popřít, co na něj vyžvanil Tom Felton:
"Rád bych to popřel a řekl vám, že lže, ale bohužel to je pravda. Všichni tři - já, Rupert a Emma - plakali jsme. Ještě nikdy jsem neviděl plakat Ruperta Grinta a byl to zvláštní pocit."

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!


VIDEO: Tom Felton o Harry Potterovi na Comic Con

26. července 2010 v 18:16 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Draco Malfoy
VIDEO: Tom Felton o Harry Potterovi na Comic Con

Během akce Comic Con v San Diegu (22.-25.července) se konalo s hercem Tomem Feltonem (Draco Malfoy) mnoho rozhovorů. Teď tu máme dva video-rozhovory. Tom v rozhovorech prozradil, že jeho nejoblíbenější Potterovskou knížkou je Harry Potter a Tajemná komnata, u filmů zase Harry Potter a Princ dvojí krve, kde dostal o dost více prostoru než v předchozích filmech. Dále řekl, že je to divné si představit, že by v jeho životě nebyl Harry Potter a je smutný z toho, že se blíží definitivní konec. Ohledně toho, že dosud hrál jen záporné postavy se vyjádřil, že to bere terapeuticky a podle něho předčí poslední dva HP filmy, které přijdou do kin pod názvy Harry Potter a Relikvie smrti: část I. a Harry Potter a Relikvie smrti: část II. všechny předchozí Potterovské filmy. První video najdete zde.
Druhé níže v článku.Warner Bros. oznámilo špatnou zprávu pro Potter fanoušky. Bohužel neplánují zveřejnit exkluzivní záběry z Harry Pottera a Relikvií smrti zveřejnit širší veřejnosti, takže jediná možnost jak se k ukážce dostat, je čekat jestli někdo nezveřejní na internet alespoň pirátskou verzi.


Během Comic Con napadl Potter fanoušek s propiskou jiného fanouška!

26. července 2010 v 12:01 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Voldemort
Během Comic Con napadl Potter fanoušek s propiskou jiného fanouška!

Ve čtvrtek, se Comic Con zúčastnilo 6 500 lidí, kteří chtěli vidět dosud neviděné záběry z připravovaných filmů, mezi nimiž nemohl chybět ani Harry Potter a Relikvie smrti. Akce probíhala docela v klidu až na jeden incident.

Podle zpráv od Chantal Cheri, napadl jeden z Potterovských fanoušků jiného fanouška propiskou během promítání záběrů z filmu
Resident Evil: posmrtný život. Podle informací držel napadený fanoušek místo svému přítelovi, což se nelíbilo útočníkovi a zaútočil na něj propiskou. Útočníka odvedla policie v poutech a máme i krátké video. To, že se jedná o Potterovského fanouška bylo usouzeno i z toho, že má na sobě tričko s Harrym jako Nežádoucím č.1, a vypadá to, že Nežádoucím č.1 je právě on.VIDEO: Fan spot - Harry Potter a Relikvie smrti

25. července 2010 v 21:14 | napsal Harry Potter |  Videa - Harry Potter
HP7 Harry
VIDEO: Fan trailer - Harry Potter a Relikvie smrti

Jak už bývá zvykem, tak i tentokrát jsem našel na YOUTUBE Harry Potter video. Tentokrát se jedná o kratší verzi TEASER TRAILERU s úžasnou hudbou, kterou můžete také znát z TEASER TRAILERU. Hudbu jste mohli zaslechnout po setkání Harryho a Voldemorta na bradavické věži, kde se Voldemort Harryho ptá "proč jsi stále naživu", a na to mu odpoví "protože mám pro co žít". Toto video se dá nazvat jako fan spot. A určitě stojí za zhlédnutí, pokud nevíte, co máte v nejbližší minutě dělat.
Úžasné nové fotky k Harry Potterovi

25. července 2010 v 17:53 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP6 Draco Malfoy
Úžasné nové fotky k Harry Potterovi

Na twitter účtě španělské OCLUMENCIA jsem našel několik nových úžasných fotek k Potterovkám. Na fotkách můžete vidět trio na útěku před Smrtijedy v londýnské ulici (Relikvie smrti), Harryho a Hermionu na Astronomické věži, Draca Malfoye na tomtéž místě, Severuse Snapea prozrazujícího Harrymu tajemství ohledně Prince dvojí krve před hořící Hagridovou hájenkou (Princ dvojí krve), část z fotografie Fénixová řádu na nichž můžete vidět Potterovi, Siriuse, Remuse, Červíčka i Brumbála (Fénixův řád), Harryho, Cedrica a Červíčka na hřbitově (Ohnivý pohár), Harryho a Siriuse při setkání s mozkomory (Vězeň z Azkabanu), Harryho s Ginny v Tajemné komnatě (Tajemná komnata) a Harryho s Brumbálem (Kámen mudrců).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Promítání záběrů z Harry Pottera a Relikvií smrti na Comic Con

25. července 2010 v 12:21 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Harry
Promítání záběrů z Harry Pottera a Relikvií smrti na Comic Con

Jak už asi dobře víte, v San Diegu se od 22.-25.července koná akce Comic Con, kde se propaguje mnoho, mnoho filmů, a samozřejmě tam nesmí chybět ani Harry Potter a Relikvie smrti. Včera večer tam byly promítány dosud neviděné záběry z Relikvií smrti. Z akce už sice bylo zveřejněno několik fotek, ale žádná z nich nezachycuje nějaký záběr, který by nám ukázal alespoň trio nebo Smrtijedy. Takže nám nezbývá nic jiného, než doufat, že se nějaké té pirátské video verze dočkáme na internetu. Níže v článku najdete fotky Toma a davu lidí na promítání, a také si na jedné z fotek můžete prohlédnout, co mohli na akci získat ti kteří se promítání zúčastnily. (Získali tričko s motivy k Relikviím, kde je Harry jako Nežádoucí číslo 1., dále dostali teaser plakát k Relikviím a ještě nějaký 3D dárek).

Fotky z akce najdete v této galerii. UPOZORŇUJI, ŽE POKRAČOVÁNÍ ČLÁNKU OBSAHUJE SPOILER!