Červen 2010

Nové promo fotky z videohry LEGO Harry Potter: roky 1-4

30. června 2010 v 11:54 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
LEGO Harry Potter 1-4
Nové promo fotky z videohry LEGO Harry Potter: roky 1-4

Na E3 Expo byly uvolněny nové propagační fotky k videohře LEGO Harry Potter: roky 1-4. Na fotkách můžete vidět skřítka Dobbyho, profesora Zlatoslava Lockharta, trio s Hedvikou, Prašivkou a Křivonožkou, Quirrella se Snapem, trio u Hagrida, Harryho a Hermionu v boji proti mozkomorům, bradavické studenty v Medovém ráji a Kouzelnický záchranný autobus.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Videohru LEGO Harry Potter: roky 1-4 si můžete zakoupit zde.


Spuštěny oficiální TEASER stránky filmu Harry Potter 7!

29. června 2010 v 13:47 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 trio a Griphook
Spuštěny oficiální TEASER stránky filmu Harry Potter 7!

Jak to vždy při vydání prvního oficiálního traileru bývá, oficiální TEASER stránky k filmu Harry Potter a Relikvie smrti byly spuštěny! Zatím na nich najdete TEASER TRAILER s českými titulky, českou synopsi filmu a prozatím jen dvě oficiální fotky. Je vidět, že propagace filmu se už rozjíždí a doufám, že se brzy dočkáme i nějakých nových fotek z filmu.


Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!


TEASER TRAILER k Harry Potterovi 7 na světě!

29. června 2010 v 1:59 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Harry a Voldemort
TEASER TRAILER k Harry Potterovi 7 na světě!

A je to tady! Warner Bros. konečně zveřejnilo velmi očekávaný TEASER TRAILER k Harry Potterovi a Relikviím smrti! V tomto traileru můžete vidět mnoho temných a akčních scén. Ukázka je velmi dost dlouhá, má 2 a půl minuty! A musím se vám přiznat, na dvě a půl minuty se mi zastavilo srdce.Překlad:
Petter Pettigrew - Červíček: Žádné stopy po něm, můj pane.

lord Voldemort:
Harry Potter...chlapec, který přežil...přišel zemřít. AVADA KEDAVRA!
FINÁLE CELOSVĚTOVÉHO FENOMÉNU. FILMOVÁ UDÁLOST JEDNÉ GENERACE. PŘEDSTAVENÁ VE DVOU ČÁSTECH.
Ron Weasley: Harry!!!
lord Voldemort: Proč ještě žiješ?
Harry Potter: Protože mám něco, pro co se žít oplatí.
1.ČÁST - LISTOPAD 2010
Harry Potter: Rone, zabij ho!
2.ČÁST - ČERVENEC 2011
lord Voldemort: Jenom já můžu žít navždy!
Harry Potter a Relikvie smrti. Zakončete cestu ve 3D.

POPIS:
Trailer začíná logem WB v oblacích, po tomto můžete vidět krajinu, a náhle se ocitnete v lese, kde se nachází Voldemort, pak se vrátíme zase do krajiny, kde můžete zachytit malé fleky, což je pravděpodobně trio. Pak se znova vracíme do Zapovězeného lesa, kde je Voldemort směrem ke Smrtijedům, pak se otočí za sebe a s velkým překvapením spatří Harryho, kterého následně po svých slovech 'Harry Potter...chlapec, který přežil...přišel zemřít' a známém Voldemortovým 'AVADA KEDAVRA!' zabije, potom se přemístíme a dostaneme se s triem (Hermiona jako Bellatrix, Ron není moc vidět) a s Griphookem do Gringott banky. Pak vidíme Ollivandera, Harryho a Hagrida uhánějících na motorce před Smrtijedy, Rona a Hermionu na pláži, Hermionu na cestě, Harryho po útěku z Ministerstva kouzel, Bradavice ztrácející kouzelnou ochranu, Smrtijeda zastavujícího Bradavický expres, Harryho zašpiněného od bláta, Gregoroviče ve svém krámku s hůlkami, Hermionu (jak je vidět, filmaři ji odstranily krev z rukou), draka v Gringott bance, Rona, Voldemorta a jeho Smrtijedy, utíkajícího Rona a Hermionu, Smrtijeda na koštěti, Rona utíkajícího z Ministerstva kouzel, Bellatrix, Filche, trio utíkající před lapky lesem, Voldemorta vysílajícího zprávu, Voldemorta a Harryho na Astronomické věži, vzlétajícího draka, útok bradavických studentů na Smrtijedy s Voldemortem, trio ve městě, Smrtijedy na košťatech utíkající před ohněm, další scéna z útěku z Ministerstva kouzel, útok hada Naginiho na Harryho, Rona ničícího viteál, trio v hořící Komnatě nejvyšší potřeby, naštvaného Voldemorta, Rona, Ginny líbající Harryho, zděšeného Snapea, Harryho sesílajícího kletbu, Draca Malfoye v Komnatě nejvyšší potřeby, vyděšené trio, studenty utíkající z bradavického hradu, který je pod plameny a Harryho s Voldemortem při souboji - PRIORI-INCANTATEM, následuje logo filmu a konec.

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července 2011!

Zdroj: YOUTUBE.COM, OCLUMENCIA.COM.BR
a můj text

Poslechněte si část skladby ze soundtracku k první části HP7!

29. června 2010 v 0:18 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Harry a Hagrid na motorce
Poslechněte si část skladby ze soundtracku k první části HP7!

Na oficiálních argentinských stránkách filmu Harry Potter a Relikvie smrti můžete po její otevření slyšet část jedné skladby, která by se měla nacházet na soundtracku k první části Harry Pottera a Relikvií smrti! Oficiální stránky najdete zde. A nezapomeňte si zapnout zvuk!

TEASER TRAILER k Harry Potterovi a Relikviím smrti by měl být uvolněn už za necelou hodinu!


Pět nových fotek z TEASER TRAILERU HP7!

28. června 2010 v 20:32 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Filch
Pět nových fotek z TEASER TRAILERU HP7!

Tentokrát máme k dipozici pět nových fotek z TEASER TRAILERU k Harry Potterovi a Relikviím smrti! No... konkrétně řečeno dva nové a tři už viděné záběry, ale jinak zachycené. Na prvních dvou fotkách můžete vidět Harryho v lese a školníka Filche na školních pozemcích. Další dvě nám poskytují trochu jinak Voldemorta a Harryho v boji, tzv. méně useknuté záběry, a můžete vidět také trochu více z draka (tělo).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Další čtyři nové promo fotky k Harry Potterovi 7!

28. června 2010 v 16:15 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Harry
Další čtyři nové promo fotky k Harry Potterovi 7!

A byly zveřejněny další čtyři nové fotky propagující TEASER TRAILER, kterého se dočkáme už mezi dnešní a zítřejší nocí. Pravděpodobně v 01:00 hodin. Na snímcích můžete vidět výrobce hůlek Gregoroviče ve svém krámku, Rona (pravděpodobně teď bojuje proti síle viteálu), Bellatrix Lestrangeovou a širší snímek Harryho na cestě Zapovězeným lesem za Voldemortem.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Připomínám, že TEASER TRAILER by měl být uvolněn už mezi dnešní a zítřejší nocí, někdy v 01:00 hodin!


Nové promo fotky z TEASER TRAILERU Harry Pottera 7!

28. června 2010 v 13:44 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Harry
Nové promo fotky z TEASER TRAILERU Harry Pottera 7!

Na internetu byly zveřejněny fotky propagující jeden z nejvíce očekávaných TEASER TRAILERŮ historie! Záběry z TEASER TRAILERU k Harry Potterovi a Relikviím smrti! Jsou opravdu úžasné. Tyto záběry uvidíme už zítra, 29.června v 01:00 hodin v noci! Takže se těšte! Upozorňuji, že následující fotky jsou opravdu moc velký spoiler!

Na snímcích můžete vidět studenty utíkající z hradu pod plameny, Rona a Hermiona na pláži u Lasturové vily, Voldemorta držícího Harryho za tvář, Harryho v lese, Hagrida a Harryho na motorce, Voldemorta a jeho Smrtijedy, tři fotky ze souboje mezi Harrym a Voldemortem, Rona ničícího viteál, Hermionu vysílající ochranná kouzla, Bradavice ztrácející ochranný obal, draka a Harryho po útěku z Ministerstva kouzel.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Pamatujte! TEASER TRAILER bude uvolněn už mezi dnešní a zítřejší nocí!


Všechno nejlepší, Dobby!

27. června 2010 v 15:09 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Dobby
Všechno nejlepší, Dobby!

Zítra, 28.června.2010 by slavil své narozeniny podle oficiálních stránek J.K.Rowlingové domácí a všemi velice oblíbený skřítek Dobby, který položil život za záchranu Harry Pottera!

Poprvé se o Dobbym dozvídáme v Harry Potterovi a Tajemné komnatě, kde přijde varovat Harryho do Zobí ulice č.4 o nebezpečí, které číhá v Bradavicích a zkouší ho odtamtud dostat všemožnými způsoby. Harry ho na konci knihy osvobodí ze služebnictví rodině Malfoyových, když mu daruje svou starou ponožku. Podruhé je o něm zmiňováno v Ohnivém poháru, kdy Harrymu přinese bezoár ze Snapeovy zásobárny. Ve Fénixově řádu Harrymu prozradí tajemství ohledně Komnaty nejvyšší potřeby a v Princi dvojí krve pomáhá společně s Kráturou Harrymu špehovat Draca Malfoye. V posledním díle zachrání triu život, bohužel se ale stane obětí Bellatrix, která ho bodne nožem. Nebýt Dobbyho, tak by trio už nežilo a Voldemort by ovládal kouzelnický svět i nadále.

Ve filmech se zatím Dobby objevil jen v Tajemné komnatě, ale svou účast v Relikviích smrti má jistou.

Děkujeme Dooby!

Warwick Davis a Joshua Herdman na herním trhu LEGO Harry Potter 1-4

27. června 2010 v 13:57 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Warwick Davis a Joshua Herman
Warwick Davis a Joshua Herdman na herním trhu LEGO Harry Potter 1-4

Herci Warwick Davis (prof. Kratiknot, Griphook) a Joshua Herdman (Gregory Goyle) se zúčastnili zahájení videohry LEGO Harry Potter: roky 1-4 na hračkářství Hamleys v Londýně. Fotky této dvojice před LEGO Bradavickým expresem při představování videohry a na dalších místech můžete vidět níže.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Warwick Davis aktualizoval svůj Twitter účet se zprávou, kde hovořil o hraní
LEGO Griphooka ve videohře.
"Hrál jsem sám se sebou...v 'HP' lego hře! Šel jsem do Gringott banky a tam byl bankovní pokladník! Pak jsem používal sebe, abych se dostal do trezoru."

Videohru LEGO Harry Potter: roky 1-4 si můžete zakoupit s českými titulky zde.


Všechno nejlepší, Matthew Lewis!

27. června 2010 v 12:43 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Neville Longobottom
Všechno nejlepší, Matthew Lewis!

Dnes, 27.června.2010 slaví své 21.narozeniny anglický herec Matthew Lewis, z Potterovek známí jako spolužák Harry Pottera, člen Brumbálovy armády a také účastník závěrečné bitvy o Bradavice, Neville Longbottom!

Matthew si kromě role Nevilla Longbottoma zahrál jen v jednom filmu, a to ještě k tomu ve čtyřech letech. Zahrál si ve filmu The Legend of Wolf Mountain.

Matt Lewis říkal při natáčení posledních Potterovek, že jeho postava (Neville Longbottom) se v posledním díle velice změnila. Tentokrát se z něj stane vůdce Brumbálovy armády a bude společně s dalšími členy BA bojovat proti smrtijedům v učitelském sboru.

Takže, ještě jednou všechno nejlepší, a hodně dobrých rolí v dalších filmech!

Videoklip 'Say You Don’t Want It' s Emmou Watson

26. června 2010 v 19:22 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
One Night Only
Videoklip 'Say You Don't Want It' s Emmou Watson

Jak už bylo dříve oznámeno, herečka Emma Watson, která v Harry Potterovi ztvárňuje Hermionu Grangerovou si zahrála ve videoklipu 'Say You Don't Want It' s kapelou One Night Only. Tento videoklip byl dnes zveřejněn a můžete se na něj podívat níže.


Dříve byly zveřejněny i dvě fotky, na které se můžete podívat pomocí odkazů níže.

imagebam.com imagebam.com


Matt Lewis s natáčením HP7 definitivně skončil

26. června 2010 v 13:52 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Harry, Neville
Matt Lewis s natáčením HP7 definitivně skončil

Matthew Lewis, který v Harry Potterovi ztvárňuje Harryho spolužáka Nevilla Longbottoma, aktualizoval svůj Twitter účet s informací, že s natáčením Harry Pottera a Relikvií smrti dnes definitivně skončil.

"Skončili jsme s Harry Potterem a Relikviemi smrti pour Moi. Bylo to strašně dlouhé natáčení, ale zatraceně úžasné."

Matt Lewis se také pochlubil novým kšiltem, který dostal od režiséra pomocného štábu, Stephena Woolfendena. Na fotografii kšiltu se můžete podívat tady.

"Mám cool kšilt od režiséra pomocného štábu, Stephena Woolfendena. Dobrou noc."

Natáčení Relikvií smrti sice skončilo už 12.června, ale herci se vracejí kvůli tzv. extra scénám-natáčení, na kterých není potřeba režiséra a pořizování propagačních fotek.

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!


Víme, kdo bude hrát 11 ročního Siriuse Blacka v HP7!

26. června 2010 v 13:17 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Sirius a Harry
Víme, kdo bude hrát 11-ročního Siriuse Blacka v HP7!

Včera večer byla uvolněna zpráva, že Teddy Lupina ztvární v epilogu druhé části Relikvií smrti Luke Newberry. Dnes máme další potvrzené jméno do druhé části HP7. Jedná se o postavu 11-ročního Siruse Blacka, podle všech informací ho ve filmu ztvární 12-roční Rohan Gotobed. Pro ty co nečetli knihu, 11-ti letí Pobertové Sirius a James se objeví ve vzpomínkách Severuse Snapea. Jedná se o vzpomínku z Bradavického expresu, kdy Harry a James potkají Severuse s Lily. Níže se můžete podívat na Rohanovi fotografie.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!


Luke Newberry ztvární v HP7 Teddy Lupina

25. června 2010 v 21:14 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Teddy Lupin - Luke Newberry
Luke Newberry ztvární v HP7 Teddy Lupina

A&J Management
aktualizovalo filmografii mladého herce Luka Newberryho, z které se můžeme dozvědět, že Luke ztvární v Harry Potterovi a Relikviích smrti: část II. Teddy Lupina, syna Remuse Lupina a Nymphadory Tonksové. Objeví se v úplně závěrečné scéně, tedy v epilogu.

Newberryho jsme si mohli všimnout už na fotografiích z natáčení epilogu na nádraží v Kings Croos. Byl zachycen při příhodu na natáčení společně s Tomem Feltonem (Draco Malfoy). Na jeho fotky z příchodu se můžete podívat níže.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!


Nové oficiální (brazilské) loga k Harry Potterovi 7

25. června 2010 v 16:32 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 španělské logo
Nové oficiální (brazilské) loga k Harry Potterovi 7

Oficiální FACEBOOK stránka filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I. a II. byla aktualizována s novými brazilskými logy k Relikviím. Na prvním logu je jen 'Harry Potter a Relikvie smrti', na druhém 'HP7' a 'PARTE 1 - 2010', 'PARTE 2 - 2011'. Tyto loga jsou používaná pro informaci o zveřejnění TEASER TRAILERU, který bude uvolněn už 29.června v přibližně 01:00 hodinu v noci.

imagebam.com imagebam.com


LEGO Harry Potter: roky 1-4 - PC DEMO a nový trailer

25. června 2010 v 10:46 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
LEGO HP 1-4
LEGO Harry Potter: roky 1-4 - PC DEMO a nový trailer

Videohra LEGO Harry Potter: roky 1-4 by se dnes měla oficiálně dostat do prodeje na evropských trzích a to znamená, že nesmí chybět ani poslední propagační trailer a demo verze ke stáhnutí na PC! Ve videu můžete vidět Harryho se svým dopisem z Bradavic, příchod kruvalských studentů svou kouzelnou lodí, boj proti mozkomorům, souboj Harryho s Dracem, draka z Ohnivého poháru, hodiny létání a další scény ze hry.


Jak je řečeno o několik řádků výš, bylo uvolněno i demo k videohře, které si můžete stáhnout zde.

Videohru LEGO Harry Potter: roky 1-4 si můžete přes internet koupit na PC zde.


Tom Felton definitivně skončil s natáčením HP7

24. června 2010 v 21:21 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Draco Malfoy
Tom Felton definitivně skončil s natáčením HP7

Herec Tom Felton (Draco Malfoy) aktualizoval svůj Twitter
účet se zprávou, že s natáčením Relikvií smrti dnes, 24.června.2010 definitivně skončil. Natáčení sice oficiálně skončilo už 12.června, ale jak můžeme vědět
už od Daniela Radcliffea (Harry Potter) a Matta Lewise (Neville Longbottom), ještě stále se natáčejí tzv. extra scény na kterých není důležitá přítomnost režiséra Davida Yatese.

"Dnes je to oficiálně můj poslední den v roli Draca Malfoye, po 10 letech co jsem byl on! Bude to smutné, až si sundám svůj poslední kostým."

Jak už bylo řečeno, natáčení HP7 oficiálně skončilo už 12.června, ale herci se stále vracejí kvůli tzv. extra natáčení, kde není potřeba přítomnost režiséra a pořizování propagačních snímků.

Harry Potter a Relikvie smrti: část I. přijde do ČR kin 18.listopadu.2010!
Harry Potter a Relikvie smrti: část II. přijde do ČR kin 14.července.2011!


VIDEO: Fan trailer - Harry Potter a Princ dvojí krve

24. června 2010 v 19:51 | napsal Harry Potter |  Videa - Harry Potter
HP6 trio
VIDEO: Fan trailer - Harry Potter a Princ dvojí krve

A máme tu další vyvolené týdenní video. Tentokrát se jedná o fan trailer k zatím poslední promítané Potterovce, Harry Potterovi a Princi dvojí krve. Scény, které jsou v něm ukázány sice už určitě poznáte, ale proč si na chvíli neodpočinout a nezkrátit si dobu čekání na zveřejnění TEASER TRAILERU k Harry Potterovi a Relikviím smrti?


FÁMA: POPIS TEASER TRAILERU HP7 - SPOILER

24. června 2010 v 14:54 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Harry
FÁMA: POPIS TEASER TRAILERU HP7 - SPOILER

Hogwartsite.net získala popis ukázky k posledním dvěma HP filmům, Harry Potterovi a Relikviím smrti (část I. a II.), která byla promítaná na CINEMA EXPO v Amsterdamu od jednoho z lidí, kteří měli tu velkou čest ji vidět. Podle všeho to vypadá na popis TEASER TRAILERU. Následující popis, ale zatím nebyl potvrzen nikým od Warner Bros., takže to alespoň prozatím berte jako fámu (spekulaci).

SPOILER:

"Trailer jsem viděl tento týden mnohokrát."
"Je naprosto úžasný a vzrušující. Na dlouhou dobu mi vzal dech."

Trailer začíná několika záběry ze svatby Billa a Fleur. Má to dobrý spád. Najednou se všechno zpomalí, zvuk začne jít v normálním tempu a přijde zpráva (patron od Kingsleyho) o pádu Ministerstva kouzel - 'Ministerstvo padlo, už jdou' - Harry začíná mít starosti, je chaos a jsou slyšet výbuchy.

LOGO WB V OBLACÍCH
Smrtijedi letí v oblacích.
Voldemort hovoří o tom jak zabije Harry Pottera.

'Kouzelnický svět se mi bude klanět.'
'Přiveďte mi ho.'
Trio

'Co víte o Relikviích smrti?'
Xeno Láskorád říká, že ten kdo má všechny tři se stane nesmrtelným.

'Nemáš žádnou šanci'
Hádka s Ronem
Bellatrix
Probouzející se drak
Voldemort dotýkající se Harryho těla

'Chlapec, který přežil by se měl připravit na smrt.'
Harry a Ron tváří v tvář
Hermiona je zastaví
Umbridgeová zasažená kletbami

Harry a Hagrid letí na motorce v mracích, vedle nich Voldemort
Běžící studenti Bradavic
Harry a Ginny v Bradavicích držící se za ruce
Hroutí se věž
Pavouci lezou po stěnách
Někdo křičí Harryho jméno
Voldemort a Harry proti sobě ve Velké síňi.

'LOGO RELIKVIE SMRTI'

TEASER TRAILER bude propuštěn už mezi pondělím (28.června.2010) a úterým (29.června.2010) v nočních hodinách. Upozorňuji, že popis traileru zatím nebyl potvrzen nikým od WB, takže trailer může vypadat i úplně jinak, ale vypadá to dost věrohodně.


Nový klip z filmu Wild Target

24. června 2010 v 11:53 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Rupert Grint a Bill Nighy - Wild Target
Nový klip z filmu Wild Target

Na internetu byl zveřejněn nový klip z kriminální komedie Wild Target, ve které hrají i dva Potterherci. Rupert Grint (Ron Weasley) a Bill Nighy (Rufus Brousek). Jedná se o klip, kde Rupert a Bill společně s herečkou Emily Blunt ujíždějí londýnskými uličkami v červeném broukovi nepřátelům v Mercedesu, mezi něž patří i herec Rupert Everett. Wild Target se dostane do amerických kin 8.října.2010. Jestli se film objeví i v ČR kinech není známo. Každopádně to vypadá na docela dobrou krimi komedii, na kterou bych se rád podíval.