Květen 2010

Rozhovor s Rupertem Grintem + několik nových fotek z natáčení epilogu

31. května 2010 v 22:56 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Ron
Rozhovor s Rupertem Grintem + několik nových fotek z natáčení epilogu

Rupert Grint poskytl krátký rozhovor ve kterém se zmínil o blížícím se konci natáčení po dlouhých deseti letech a o práci na filmové komedii Wild Target.

V rozhovoru se nejdříve zmínil o blížícím se konci ke kterému řekl, že předpokládá, že to bude divné, protože nic jiného neznal... a v tomto světě vyrůstal, ale bude si na to muset zvyknout.

Rupert také přiznal, že je z konce této série trochu znepokojený a i tento důvod ho vedl k filmu Wild Target... chtěl si vyzkoušet něco jiného, protože Harry Potter se chýlí ke konci.

Dále tu máme pár nových fotografií z natáčení epilogu. Podívat se na ně můžete pomocí odkazů níže.

free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host


Máme fotku Astorie Malfoyové! - HP7 natáčení epilogu

31. května 2010 v 19:13 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 epilog
Máme fotku Astorie Malfoyové! - HP7 natáčení epilogu

Bylo zveřejněno několik fotek z natáčení epilogu (24.5. - 27.5.2010). Konečně máme fotku i manželky Draca Malfoye, Astorie Malfoyové. Dále byly zveřejněny i fotografie, kde se nacházejí Tom Felton (Draco Malfoy), Rupert Grint (Ron Weasley), Emma Watson (Hermiona Grangerová) a Rose Weasleyová. Na fotografie se můžete podívat pomocí odkazů níže.

free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host


Nové fotky a dvě videa z Natonial Movie Awards 2010

31. května 2010 v 15:23 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
National Movie Awards
Nové fotky a dvě videa z Natonial Movie Awards 2010

Bylo zveřejněno několik fotek Potter herců (Emma Watson, Daniel Radclife a Bonnie Wright) na předávání cen National Movie Awards 2010, kde se vyskytuje hlavně Emma Watson (Hermiona Grangerová). Na fotografie se můžete podívat pomocí odkazů níže.

free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host

Dále byly zveřejněny dvě videa z tiskové konference. Videa jsou anglicky, takže jsou nejspíš jen pro ty, co umí anglicky... nebo pro ty, co se chtějí podívat jen tak na herce.

Videa naleznete zde
a zde.


Nové fotky Emmy Watson - 2009 - Women's Wear Daily

30. května 2010 v 21:28 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Hermiona HP7
Nové fotky Emmy Watson - 2009 - Women's Wear Daily

Bylo zveřejněno třináct nových fotek herečky Emma Watson (Hermiona Grangerová), které minulý rok nafotila pro Women's Wear Daily. Na fotografie se můžete podívat pomocí odkazů níže.

free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host


Videa z Potterlandu!

30. května 2010 v 15:35 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Potterland u Ollivandera
Videa z Potterlandu!

Bylo zveřejněno osm videí z Potterlandu! Na prvním videu si můžete zevnitř prohlédnout několik míst Bradavického pozemku, ve druhém je procházka Prasinkami. Ve třetím videu je kupování hůlky u Ollivandera, ve čtvrtém jízda na hypogrifovi, v pátém prohlídka obchodů v Prasinkách, v šestém videu se můžete podívat na vystoupení Kruvalských studentů a Krásnohůlských studentek. A nakonec, v sedmém videu vystoupení bradavického sboru profesora Kratiknota. A v osmém videu prohlídka místa Dragon Challenge a můžete vidět i horskou dráhu.

První video - zde
Druhé video - zde
Třetí video - zde
Čtvrté video - zde
Páté video - zde
Šesté video - zde
Sedmé video - zde
Osmé video - zde


Konečně fotka o 19 let starší Hermiony - natáčení epilogu

30. května 2010 v 14:02 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Hermiona
Konečně fotka o 19 let starší Hermiony - natáčení epilogu

Na natáčení v Kings Croos nefotily fotky jen fanoušci, ale také profesionální fotografové pro tisk. Svoje pracovníky měli i bulvární deníky, díky nimž teď máme konečně pořádný pohled do tváře o 19 let starší Hermiony Grangerové (Emma Watson). Na fotografii se můžete podívat níže. Zveřejnily i dvě fotky Daniela Radcliffa (Harry Potter) a Toma Feltona (Draco Malfoy), na tyto dvě fotky se můžete podívat pomocí odkazů níže.

Hermiona Grangerová:
HP7 Hermiona epilog

Daniel Radcliffe a Tom Felton:
free image hostfree image host


HP7: 14 nových fotek ze včerejšího natáčení kempingových scén!

29. května 2010 v 22:23 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 kempingové scény
HP7: 14 nových fotek ze včerejšího natáčení kempingových scén!

Byly zveřejněny další fotky z včerejšího natáčení kempingových scén - předávání viteálu v porostlé oblasti v Stevenage, Hertfordshire, Anglie. Jedná se o fotografie, kde se objevují Emma Watson (Hermiona Grangerová) a Rupert Grint (Ron Weasley). Na fotografie se můžete podívat pomocí odkazů níže.

free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host


První oficiální promo fotka k sedmé Harry Potter videohře

29. května 2010 v 14:46 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Harry Potter 7: část 1 - videohra
První oficiální promo fotka k sedmé Harry Potter videohře

Ve středu jsme vám oznámily, že Electronic Arts spustilo oficiální stránky a také FACEBOOK stránky k zatím neznámé připravované Harry Potter hře. Dnes byla zveřejněna první promo fotka k této videohře díky níž můžeme s jistotou říci, že se bude jednat o videohru k první části filmu Harry Potter a Relikvie smrti!

Na promo fotce můžete vidět fotku ze souboje mezi triem (Harry, Ron a Hermiona) s lapky, které samozřejmě vede Fenrir Šedohřbet. Na fotografii se můžete podívat pomocí odkazu níže. Další informace a možná i propagační materiály by měly být zveřejněny příští týden.

free image host


Nové fotky z natáčení Harry Pottera 7! - kempovací scény

29. května 2010 v 1:43 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 natáčení 28.5.2010
Nové fotky z natáčení Harry Pottera 7! - kempovací scény

Dnes se překvapivě trio hlavních herců - Daniel Radcliffe (Harry Potter), Rupert Grint (Ron Weasley) a Emma Watson (Hermiona Grangerová) neobjevilo na natáčení epilogu na nádraží Kings Croos, ale natáčelo kempovací scény na jedné louce v Anglii. Konkrétně se jedná o scénu, kdy Ron předává Harrymu medialonek (Voldemortův viteál) - fotka č.13, pak si můžete na páté fotografii všimnout, že si ho Harry nasazuje na krk. Na fotografie se můžete podívat pomocí odkazů níže.

free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host
free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host

free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host
free image hostfree image hostfree image hostfree image hostfree image host


Potterland otevřen veřejnosti už dnes!

28. května 2010 v 20:33 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Potterland
Potterland otevřen veřejnosti už dnes!

No... ne úplně celé veřejnosti. Potterland byl dnes otevřen jen těm lidem, kteří si v únoru zakoupili speciální vstupenky, které jim umožňují podívat se do parku už 28.května, a ne čekat až na 18.červen. Park byl dnes v ranních hodinách otevřen na 2 hodiny. Před několika chvílemi bylo zveřejněno video a několik fotek.

Ve videu si můžete prohlédnout Prasinky a Bradavický hrad z dálky. Na fotkách můžete vidět Bradavický expres se strojvedoucím, Bradavický hrad, Ollivanderův obchod s "floridským" prodejcem hůlek, kouzelný Ford Anglia a mnoho dalšího.

Video i fotografie si můžete prohlédnout na tomto odkazu. Dole, v odkazovaném článku najdete i "fofo" prezentaci.

Další fotografie najdete na tomto odkazu.


Noble Collection připravuje 40 nových kouzelnických hůlek k Relikviím smrti!

28. května 2010 v 20:09 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP6 smutící dav - hůlky
Noble Collection připravuje 40 nových kouzelnických hůlek k Relikviím smrti!

Někteří z vás určitě slyšeli o firmě Noble Collection, která spolupracuje s Warner Bros. Pro toho, kdo to neví, tato firma vyrábí sběratelské produkty k Harry Potter filmům, a mezi těmito produkty nesmí chybět ani kouzelnické hůlky.

Mugglenet.com dostalo od Noble Collection zprávu, ve které jim oznamují, že připravují více než 60 produktů - materiálů k filmu Harry Potter a Relikvie smrti z nichž 40 produktů jsou kouzelnické hůlky. Takže již brzy se dočkáme nových verzí hůlek a také hůlek nových postav.


(AKTUALIZOVÁNO) Harry Potter mezi 100 nejlepšími (filmovými) postavami posledních 20 let!

28. května 2010 v 13:27 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 Harry
(AKTUALIZOVÁNO)Harry Potter mezi 100 nejlepšími (filmovými) postavami
posledních 20 let!

Postava Harry Pottera byla vybrána mezi 100 nejlepších (filmových) postav posledních dvaceti let v časopisu Entertainment Weekly. Harry Potter je mezi postavami jako Homer Simpson, kapitán Jack Sparrow a dalšími 97 postavami.

BLAHOPŘEJEME!

Na titulní stránku časopisu se můžete podívat níže.
Entertainment Weekly
AKTUALIZACE:

Bylo oznámeno, že Harry Potter obsadil druhou pozici hned za Homerem Simpsonem. Na třetí pozici skončil Buffy.


Další videa z příchodu herců na natáčení epilogu

28. května 2010 v 13:06 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 epilog
Další videa z příchodu herců na natáčení epilogu

Na youtube byly zveřejněny další videa z příchodu herců na natáčení epilogu. Poprvé například uvidíte do tváře herce, který ztvárňuje Scorpiuse Malfoye. Na videích se sice objevuje i Emma Watson (Hermiona Grangerová), ale do tváře ji vidět není  důvodu, že má hlavu stále skloněnou k zemi (snad nevypadá jak strašidlo?).

Tak na prvním videu zahlédnete prchavé záblesky herců jako Daniel Radcliffe (Harry Potter), Rupert Grint (Ron Weasley) a už zmiňovaná sklopená hlava - Emma Watson (Hermiona Grangerová). Dále samozřejmě nechybí ani dětský herci.


Pak tu máme druhé video. Jedná se o příchod dětských herců na natáčení. Nejdříve (00:15) zahlédnete dětské herce ztvárňující Albuse Severuse Pottera a Scorpiuse Malfoye. Za nimi přichází i Lily Lenka Potterová, pak Rose Weasleyová. Dále video pokračuje příchodem Daniela Radcliffa a Emmy Watson (Hermiona Grangerová), které se konečně můžete podívat do tváře. Ani se moc nezměnila, až na ty kratší vlasy. A pak vidíme jejich odchody. Můžete vidět i Toma Feltona (který má paruku-vlasy hodně dlouhé a zadek vlasů vypadá jako koňský ocas) a Ruperta Grinta na cestě k autu. Pak je na cestě i Bonnie Wright. A dokonce uvidíte i Davida Heymana!


Tak to je prozatím vše. Připomínám, že natáčení potrvá ještě dva týdny a první díl Relikvií smrti zavítá do kin 18.listopadu.2010. Druhá část 14.července.2011!

VIDEO: První pohled na Hermionu a Rose Weasleyovou

27. května 2010 v 22:27 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 epilog
VIDEO: První pohled na Hermionu a Rose Weasleyovou

Byly zveřejněny tři krátké videa, na kterých můžete vidět příchody Ruperta Grinta (Ron Weasley), Bonnie Wright (Ginny Weasleyová), a dětských herců. Pak je tu dva a půl minutové video, kde můžete vidět Ruperta Grinta, Bonnie Wright, Daniela Radliffa (Harry Potter) dokonce také poprvé Emmu Watson (Hermiona Granegerová). Ve videu můžete najít i malou herečku, která ztvárňuje Rose Weasleyovou, a nechybí ani další děti. Bohužel, video není moc kvalitní a jen velmi těžko zahlédnete detailně jejich tváře.

V prvním videu přichází Bonnie Wright - video zde
Na druhém videu přichází Rupert Grint - video zde
Na třetím videu jsou dětský herci - video zde

A video, kde je Hermiona a Rose-musíte si na ně počkat:


OCLUMENCIA udělala k tomuto videu pár fotek, ale ani z nich toho moc nevyčtete.
Najdete je v této galerii.


David Heyman "Natáčet budeme ještě dva týdny"

27. května 2010 v 17:56 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
HP7 trio
David Heyman "Natáčet budeme ještě dva týdny"

Producent David Heyman poskytl během slavnostního předávání Národních filmových cen (National Movie Awards), kde Potterovky získali dvě ocenění (článek zde) poskytl jednu zprávu o natáčení.

Podle jeho slov, by natáčení filmu Harry Potter a Relikvie smrti: část I. a II. mělo trvat ještě dva týdny. Natáčení epilogu má podle nepotvrzených informací skončit už zítra, ale vypadá to, že epilog přeci jen nebude poslední prací pro herce.


Potterovky získali ocenění!

27. května 2010 v 14:58 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Bonnie, Daniel a Emma
Potterovky získali ocenění!

Konečně jsou známé výsledky Národní filmových cen (National Movie Awards). A Potterovky získali hned dvě ocenění. Na této slavnosti se zúčastnilo trio herců z Harry Pottera. Bonnie Wright (Ginny Weasleyová), Daniel Radcliffe (Harry Potter) a Emma Watson (Hermiona Grangerová). Bohužel se nemohl zúčastnit Rupert Grint (Ron Weasley), kterého omluvil ze zdravotních důvodů Daniel Radcliffe.

Tak pojďme už konečně k těm oceněním. Jak jsem už říkal, ocenění jsou dvě. To první získal Harry Potter a Princ dvojí krve za Nejlepší rodinný film. To druhé získali celé Potterovky - jedná se o Special Recognition Award, což je v překladu čestné uznání - toto ocenění získali Potterovky za nejúspěšnější filmovou sérii v dějinách kinematografie.

BLAHOPŘEJEME!

Na fotografie z akce se můžete podívat v této galerii.

Byly zveřejněny i videa ze slavnosti na kterých se samozřejmě skoro po celou dobu objevují jen Potterherci.

Na prvním videu můžete vidět předávání cen za Nejlepší rodinný film:

Daniel, Bonnie i Emma nejdřív všem hlasujícím poděkovali za toto ocenění, potom poděkovali i fanouškům, kteří jsou s nimi po celých těch letech.


Na druhém videu můžete vidět předávání cen za nejúspěšnější filmovou sérii v dějinách kinematografie:

Režisér David Yates poděkoval všem hercům a štábu, a řekl, že i přesto, že se na Potterovkách vystřídali čtyři režiséři, vždy při jich zrození stál a bude při nich až do zhasnutí posledního světla, producent David Heyman. Ten zase připomenul, že na Potter filmech pracovali dva tisíce lidí. Ti nejlepší herci V.Británie a celého světa. Skvělí členové štábu a talentovaní režiséři.

" Je to neuvěřitelné dobrodružství."
"Stali jsme se jakoby velkou rodinou. Takže bych rád poděkoval jménem celé Harry Potter rodiny Jo Rowlingové, která nám poskytla tyto knihy, bez kterých by jsme tu nebyli."
"A děkují i vám, všem fanouškům. Za vaši podporu a za danou příležitost, uvést tyto knihy do života a vychutnat si těchto neuvěřitelných, nezapomenutelných a úžasných deset let."

Pak krátce poděkoval i David Barron, a slova se ujal Daniel Radcliffe.

Daniel nejdřív zavtipkoval, že když slyšel hudbu, tak si myslel, že už mají odejít. Taky připomněl těch dva tisíce lidí, kteří na filmu pracovali, a řekl, že nikdo nebude možné poděkovat jim osobně.

Připojila se k němu i Emma Watson, která poděkovala všem fanouškům a s následujícími slovy i zadržovala slzy.

"V mém srdci zůstane obrovská díra. Až to skončí."A v posledním, třetím videu tady je takové krátké, šesti minutové ohlédnutí za předchozími filmy, doprovázené vzpomínkami herců jako David Tennant (Barty Skrk ml.), Gary Oldman (Sirius Black), Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrangeová). Režiséry Chrisem Columbusem a David Yatesem, a dalšími.Evanna Lynch na natáčení epilogu?!

27. května 2010 v 13:57 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Lenka Láskorádová
Evanna Lynch na natáčení epilogu?!

Na internetu se objevila fotky z natáčení v Kings Croos na níž je zachycena herečka Evanna Lynch, která v Harry Potterovi ztvárňuje studentku Havraspáru Lenku Láskorádovou společně s filmovým štábem. Bohužel se neví, jestli se natáčení epilogu účastnila jako herečka nebo divák.
Co si myslíte vy?

free image host

A ještě něco. Bylo zveřejněno velmi krátké video na kterém je zachycen Rupert Grint (Ron Weasley) při odchodu z natáčení.


Harry Potter a Relikvie smrti: část II. bude mít premiéru 14.července.2011! První část se do kin dostane 18.listopadu.2010.


LEGO Harry Potter 1-4: Nový trailer - Ohnivý pohár

26. května 2010 v 23:49 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Harry Potter 4
LEGO Harry Potter 1-4: Nový trailer - Ohnivý pohár

Byl zveřejněn nový a zřejmě i poslední trailer k videohře LEGO Harry Potter: roky 1-4. Tentokrát se jedná o trailer k Harryho čtvrtému ročníku - Harry Potter a Ohnivý pohár. V traileru uvidíte plno postav, jako např. nejen trio, ale i lorda Voldemorta, Hagrida, dvojčata Weasleyovi, Kruma, Diggoryho, Fleur a další... Uvidíte scény jako bitva mezi Voldemortem a Harrym, v Zapovězeném lese s Hagridem, souboj s drakem, v hlubinách jezera a také krátkou scénu z bludiště. Z videa jsem pořídil i několik fotek na které se budete moci podívat níže pod videem.


free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host free image host free image host
free image host
free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host free image host free image host
free image host free image host free image host free image host free image host


Krátké video - Bonnie Wright na odchodu z natáčení

26. května 2010 v 22:55 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Ginny Weasleyová
Krátké video - Bonnie Wright na odchodu z natáčení

Bylo zveřejněno krátké, 14 sekundové video, kde můžete vidět Bonnie Wright (Ginny Weasleyovou) na odchodu z natáčení v Kings Croos doprovázenou ochrankou. Jak je vidět, zájemců mít nějakou fotku je opravdu hodně.Fotky z natáčení epilogu - Draco Malfoy, Scorpius Malfoy, Harry Potter a Ginny Weasleyová

26. května 2010 v 22:45 | napsal Harry Potter |  Novinky-Denní Věstec
Draco Malfoy - epilog
Fotky z natáčení epilogu - Draco Malfoy, Scorpius Malfoy, Harry Potter a Ginny Weasleyová

Byly zveřejněny čtyři nové fotografie. Tentokrát se nejedná o fotky z natáčení, ale dá se to tak brát, protože jsou upraveni, aby vypadali starší. Jedná se o fotky, kdy už herci odcházejí z natáčení. Na první fotografii nezachytíte jen Toma Feltona (Draca Malfoye), ale poprvé můžete vidět i Scorpiuse Malfoye, ale bohužel mu nejde vidět do tváře. Na druhé fotografii je Daniel Radcliffe (Harry Potter), který už na sobě nemá Harryho brýle. Na třetí je Tom Felton (Draco Malfoy). Na této fotografii ho konečně můžeme vidět detailně. Má příčesek, aby měl delší vlasy a také přilepenou bradu. Na čtvrté fotce je Bonnie Wright na odchodu z natáčení (také ještě namaskována na starší). Na fotografie se můžete podívat pomocí odkazů níže.

free image hostfree image hostfree image hostfree image host